Často kladené otázky Tesco konsolidace půjček

Tesco konsolidace půjček

Recenze konsolidace

 • Sloučení více úvěrových produktů do jedné jediné půjčky
 • Rozsah konsolidace může být od 30 000 Kč až do 600 000 Kč
 • Možnost odkladu splátky nebo změny výše splátek v průběhu splácení

Často kladené otázky Tesco konsolidace půjček

Otázka Odpověď
Jakou formou si o tuto konsolidaci půjček mohu zažádat? Požádat si o sloučení úvěrů můžete přímo v některé z poboček Tesca, kde mají stánek s finančními službami, případně telefonicky nebo vyplněním kontaktního formuláře na internetu.
Kolik je minimální a maximální částka, kterou lze konsolidovat? Minimum je 30 000 Kč, naopak maximální výše konsolidace může činit 600 000 Kč.
Jaké druhy půjček se do této konsolidace dají zahrnout? Do konsolidace půjček Tesco se dají zahrnout nejen klasické hotovostní a spotřebitelské půjčky, ale můžete si sloučit také vaše kreditní karty, kontokorenty nebo nákupy na splátky.
Které osobní doklady budu k vyřízení žádosti potřebovat? Vždy jsou vyžadovány dva doklady totožnosti, u občanů ČR musí být jedním z nich platný občanský průkaz. Tím dalším může být třeba pas, rodný list nebo řidičák.
Jaké druhy dokumentů si mám ke sjednání konsolidace připravit? Je třeba mít doklady ke všem úvěrům, které chcete sloučit – např. tedy kopie jednotlivých smluv nebo výpisy z účtů.
Mám šanci tento úvěr získat, i když jsem zrovna nezaměstnaný? Bohužel ne, konsolidace půjček Tesco je určená pouze lidem se stálým příjmem ze zaměstnání, podnikatelům nebo důchodcům. Nezaměstnaní získat tuto konsolidaci nemohou.
Je konsolidace určená i pro důchodce? Ano, musejí doložit důchodový výměr a případné schválení pak závisí na více faktorech, jako je věk, výše důchodu a výše požadované konsolidace.
Dá se spolu s konsolidací sjednat i nějaké pojištění pro případy, že bych ho nebyl schopný splácet? Ano, Tesco finanční služby nabízejí svým klientům pojištění schopnosti splácet, které si můžete sjednat rovnou spolu s konsolidací. Toto pojištění poskytuje Maxima pojišťovna a.s.
Kdo je vlastně poskytovatelem této půjčky – Tesco nebo jiná společnost? Poskytovatelem konsolidace je známá úvěrová společnost Home Credit, se kterou Tesco finanční služby spolupracují.
Proč bych si měl o sloučení půjček zažádat zrovna u Tesco finančních služeb? Velkou výhodou je fakt, že za nabídkou stojí společnost Home Credit, která je v tomto oboru jedním z lídrů českého trhu a nabízí jedny z nejnižších úroků. Plusem jsou zde nejen nízké měsíční splátky, ale i možnost odkladu splátek, změny výše splátky, výhodné pojištění schopnosti splácet a řada dalších věcí. Konsolidace s Tesco finančními službami se rozhodně vyplatí.

Časté překlepy

Konsolidace je určena:

 • Těm, kteří mají více různých úvěrů a chtějí splácet pouze jedné společnosti
 • Těm, jenž potřebují snížit celkovou částku, kterou každý měsíc splácejí
 • Těm, jenž mají pravidelné příjmy a jsou schopni konsolidaci řádně splácet
 • Zaměstnancům, podnikatelům i důchodcům, jenž nejsou v platební neschopnosti

Konsolidace není určena:

 • Lidem, kteří nemají žádný pravidelný příjem
 • Zájemcům, jenž potřebují sloučit úvěry v celkové hodnotě nad 600 000 Kč
 • Těm, kteří nedoloží dva doklady totožnosti nebo nemají doklady k jednotlivým úvěrům
 • Lidem v insolvenci, exekuci případně se záznamy v registrech dlužníků

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč