Často kladené otázky Hello bank! konsolidace

Hello bank! konsolidace

Recenze konsolidace

  • Výhodné sloučení více úvěrových produktů do jediné půjčky
  • Sloučit můžete nejen běžné úvěry, ale i kreditní karty a kontokorenty

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky Hello bank! konsolidace

Otázka Odpověď
K čemu slouží konsolidace půjček od Hello bank? Konsolidace půjček u Hello bank umožňuje sloučit si více úvěrových produktů do jedné velké půjčky a získat tak výhodnější podmínky – např. nižší měsíční splátku, nižší úrok nebo delší dobu splácení.
Jaké úvěrové produkty se dají do této konsolidace zahrnout? Do nového konsolidačního úvěru si můžete sloučit nejen klasické spotřebitelské půjčky, ale také kreditní karty nebo kontokorentní úvěry.
Je nějaký maximální limit, přes který už konsolidace poskytnout nelze? Ano, maximální limit konsolidace u Hello bank je 1 000 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu si můžu splácení konsolidačního úvěru rozložit? Záleží na celkové částce, nicméně u vyšších konsolidací je maximální doba splatnosti až 120 měsíců.
Je možné si ke konsolidaci půjčit ještě nějaké peníze navíc? Ano, kromě samotného sloučení půjček si můžete zároveň zažádat i o další půjčku – dohromady s sloučenými úvěry ale nesmí částka přesáhnout hranici 1 000 000 Kč.
Co vše budu potřebovat k vyřízení mojí žádosti o konsolidaci? Potřebovat budete dva doklady totožnosti (občanský průkaz a druhý doklad), potvrzení o příjmech a kopii výpisu z bankovního účtu.
Kde si mohu o konsolidaci půjček zažádat? Žádost se dá podat buď telefonicky, přes internet nebo osobně na pobočce. Telefonicky si o konsolidaci můžete požádat na čísle 257 080 080, přes internet na webových stránkách www.hellobank.cz a osobně na kamenných pobočkách banky v Praze nebo Ostravě.
Dá se k této konsolidaci sjednat i nějaké pojištění? Ano, pokud budete mít zájem, můžete si spolu s konsolidací sjednat i některý z pojistných balíčků. Pojištění schopnosti splácet nabízí Hello bank hned v několika variantách.
Jakou formou se konsolidace splácí? Konsolidační úvěr můžete splácet buď bankovním převodem nebo inkasem, peníze ale musejí být vždy připsány na účet banky nejpozději k 17.dni v měsíci.
Proč bych si měl svoje úvěrové produkty konsolidovat zrovna u Hello bank? Argumentů pro konsolidaci u Hello bank je celá řada – např. vysoký limit až do jednoho milionu Kč, možnost rozložení splátek až na deset let, široká nabídka pojištění nebo moderní internetové bankovnictví včetně aplikací. Hlavní výhodou je ale velká úspora peněz.

Časté překlepy

Helou bank

Konsolidace je určena:

  • Těm, kteří mají více různých půjček a chtějí si je sjednotit do jedné velké
  • Lidem, jenž potřebují snížit částku, kterou každý měsíc splácejí za své úvěry
  • Zájemcům o výhodnější úvěr a lepší podmínky, než mají u svých stávajících půjček
  • Těm, jenž si chtějí sloučit svoje půjčky, kreditní karty nebo kontokorent do jediného závazku

Konsolidace není určena:

  • Lidem, kteří nemají žádný pravidelný zdroj příjmů nebo ho nemohou doložit
  • Zaměstnancům, jenž jsou zrovna ve zkušební době
  • Těm, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků, jsou v exekuci nebo platební neschopnosti
  • Na sloučení úvěrů na bydlení