Často kladené otázky AAArefinancování

AAArefinancování

Recenze konsolidace

  • Webový portál, zaměřený na vyhledání nejlepšího refinancování půjček
  • Služby jsou bezplatné, vše navíc probíhá online
  • Můžete získat nejvýhodnější refinancování, konsolidaci i zcela nový úvěr

Často kladené otázky AAArefinancování

Otázka Odpověď
Na jakém principu webový portál AAArefinancovani.cz funguje? Jedná se o službu, která lidem nabízí přehledné a ucelené srovnání nejvýhodnějších úvěrových produktů přímo na míru – klient si vyplní formulář a následně mu dojde vypracovaná nabídka s produkty, které jsou pro něj nejvýhodnější. Refinancovat i konsolidovat lze úvěry nejen od bank, ale i od nebankovních společností.
Jakými způsoby si mohu podat žádost o nejlepší refinancování? Žádost si můžete vyplnit jednoduše online prostřednictvím formuláře na webových stránkách portálu AAArefinancování.cz nebo stačí vyplnit jen pár základních údajů a zbytek vyplnit spolu s bankovním poradcem po telefonu.
Jsou služby tohoto webu placené? Pokud ano, kolik mě to bude stát? Ne, služby jsou naprosto zdarma, srovnání a vypracování nabídky, stejně jako poradenství vás nebude stát ani korunu.
Je možné získat srovnání i při osobní návštěvě pobočky? Bohužel ne, tyto služby jsou poskytovány pouze přes internet nebo telefonicky.
Musím ve formuláři uvést i osobní údaje? Nelze získat srovnání anonymně? Musíte je uvést, protože se nejedná o obecné srovnání, ale vypracování nabídky přímo na míru podle vaší aktuální situace a výše vašich závazků. Bez vyplnění požadovaných údajů nelze nabídku vytvořit.
Mohu získat konsolidaci, i když jsem zrovna nezaměstnaný? Bohužel, pokud nemáte žádné příjmy, pak vám žádná banka půjčku nedá, takže ani nemá smysl si o ni žádat nebo si nechat vypracovat srovnání.
Jsou služby tohoto portálu vhodné i pro lidi se záznamem v registru SOLUS nebo v insolvenci? Určitě ne, banky nikomu se záznamem v registru nepůjčují a dnes už si úvěruschopnost musejí ověřovat i nebankovní společnosti. Stejně tak nemůže úvěr získat ani člověk, na něhož byla vyhlášena insolvence.
Mám trochu strach, aby nedošlo ke zneužití mých údajů – určitě nic takového nehrozí? Ne, v žádném případě k ničemu takovému nemůže dojít, bát se toho rozhodně nemusíte. Vaše údaje jsou v naprostém bezpečí, a pokud k tomu sami nedáte souhlas, nemohou být žádné bance poskytnuty. Slouží pouze k vypracování vhodné nabídky.
Musím se po získání vypracované nabídky rozhodnou sám, nebo mi poradíte? Můžete se klidně poradit s bankovním poradcem od AAArefinancování.cz, který vám ochotně pomůže vybrat si tu nejlepší nabídku. Služba je zdarma, takže se určitě nebojte zeptat.
Proč bych měl před sjednáním refinancování využít zrovna služeb webu AAArefinancování.cz? Především proto, že takto můžete spoustu peněz ušetřit. Klienti, kteří služeb tohoto portálu využili, už ušetřili velmi vysoké částky, průměrná úspora na jednoho člověka vychází na 30 000 Kč. A to už je skutečně zásadní důvod, proč se vám využití tohoto webu vyplatí. Navíc jsou jeho služby zcela zdarma, takže nemáte co ztratit – můžete pouze získat.

Časté překlepy

Konsolidace je určena:

  • Těm, kteří si chtějí refinancovat současný úvěr a získat tak výhodnější podmínky
  • Lidem, jenž mají zájem o sloučení svých úvěrů do jedné velké půjčky
  • Zájemcům o novou půjčku, kteří potřebují poradit, která nabídka pro ně bude nejvýhodnější
  • Všem zájemcům o nový úvěrový produkt, kteří si nejsou jistí, jaký si vybrat

Konsolidace není určena:

  • Těm, jenž nejsou ochotní vyplnit formulář a uvést svoje kontaktní údaje
  • Lidem, kteří nemají vůbec žádný příjem a neměli by novou půjčku z čeho splácet
  • Těm, na něž byla uvalena insolvence a žádný poskytovatel by jim půjčku nemohl dát

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč