MONETA Money Bank, a.s.

MONETA hypotéka

MONETA hypotéka

  • Bankovní hypotéka ve výši od 300 000 Kč až do 90 % odhadní ceny zastavené nemovitosti
  • U Americké hypotéky je maximální výše stanovena na 80 % odhadované hodnoty nemovitosti
  • K získání hypotéky nepotřebujete přítomnost manžela nebo manželky

Společnost MONETA Money Bank, a.s.

Základní informace

MONETA Money Bank patří v České republice mezi tradiční bankovní instituce. Jako taková nabízí společnost samozřejmě i nejednu hypoteční službu pro zajištění ideálního bydlení svých klientů. Krom vlajkového produktu zvaného Pružná hypotéka, banka nabízí i tzv. Americkou hypotéku, v jejímž rámci můžete získat bezúčelový úvěr ve výši až 90 % z odhadované ceny nemovitosti, kterou můžete ručit.

Kontaktní údaje

Sídlo banky se nachází v Praze, na adrese BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a, 140 28, Praha 4 – Michle. Pro veškeré dotazy, žádosti, připomínky nebo stížnosti ohledně Expres půjčky můžete využít telefonický nebo internetový kontakt. Pro telefonické dotazy slouží nonstop dostupná linka 224 443 636 a otázky týkající se přímo hypotečního úvěru vyřešíte na telefonním čísle 800 212 220. Písemné dotazy můžete psát do formuláře na webových stránkách banky. Využít lze také online chat, který je na stránkách banky.

MONETA Money Bank na internetu a sociálních sítích

Webové stránky MONETA Money Bank naleznete pod odkazem www.moneta.cz a oproti bývalé GE Money se jedná o graficky úplně novou podobu stránek, která je každopádně velmi povedená. Po obsahové stránce se nic zásadního nezměnilo, stránky obsahují dostatek informací, můžete si na nich podat žádost o půjčku a najdete na nich všechny důležité informace o jednotlivých produktech této banky.

MONETA Money bank, jako banka se čtvrtým největším počtem klientů v ČR, samozřejmě myslí i na sociální sítě – její profily tak můžete sledovat na Facebooku a na Twitteru, obě stránky jsou pravidelně aktualizované a např. na Facebooku banka odpovídá i na dotazy uživatelů.

Sídlo společnosti

Adresa: Vyskočilova 1422, Praha 4, 14000

Hypotéka je určena:

  • Fyzické osoby starší 18 let
  • Osoby s trvalým bydlištěm nebo povolením k pobytu na území Osoby s trvalým zdrojem příjmu
  • Osoby disponující nemovitostí pro zajištění úvěru, která se nachází na území ČR, je určena k bydlení či individuální rekreaci a je řádně zkolaudovaná (ručit lze i více nemovitostmi najednou)

Hypotéka není určena:

  • Osoby mladší 18 let
  • Osoby bez trvalého bydliště v ČR
  • Osoby bez trvalého příjmu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč