MONETA Money Bank, a.s.

MONETA hypotéka

MONETA hypotéka

  • Bankovní hypotéka ve výši od 300 000 Kč až do 30 000 000 Kč
  • U Americké hypotéky je maximální výše stanovena na 80 % odhadované hodnoty nemovitosti
  • K získání hypotéky nepotřebujete přítomnost manžela nebo manželky

Společnost MONETA Money Bank, a.s.

Základní informace

MONETA Money Bank patří v České republice mezi tradiční bankovní instituce. Jako taková nabízí společnost samozřejmě i nejednu hypoteční službu pro zajištění ideálního bydlení svých klientů. Krom vlajkového produktu zvaného Pružná hypotéka, banka nabízí i tzv. Americkou hypotéku, v jejímž rámci můžete získat bezúčelový úvěr ve výši až 80 % z odhadované ceny nemovitosti, kterou můžete ručit.

Kontaktní údaje

Sídlo banky se nachází v Praze, na adrese BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a, 140 28, Praha 4 – Michle. Pro veškeré dotazy, žádosti, připomínky nebo stížnosti ohledně Expres půjčky můžete využít telefonický nebo internetový kontakt. Pro telefonické dotazy slouží linky 224  443 636 a 224 444 222, písemné dotazy můžete psát do formuláře na webových stránkách banky. Využít lze také online chat, který je na stránkách banky dostupný v době od 8 do 18 hodin.

MONETA Money Bank na internetu a sociálních sítích

Webové stránky MONETA Money Bank naleznete pod odkazem www.moneta.cz a oproti bývalé GE Money se jedná o graficky úplně novou podobu stránek, která je každopádně velmi povedená. Po obsahové stránce se nic zásadního nezměnilo, stránky obsahují dostatek informací, můžete si na nich podat žádost o půjčku a najdete na nich všechny důležité informace o jednotlivých produktech této banky.

MONETA Money bank, jako banka se čtvrtým největším počtem klientů v ČR, samozřejmě myslí i na sociální sítě – její profily tak můžete sledovat na Facebooku a na Twitteru, obě stránky jsou pravidelně aktualizované a např. na Facebooku banka odpovídá i na dotazy uživatelů.

Sídlo společnosti

Adresa: Vyskočilova 1422, Praha 4, 14000

Hypotéka je určena:

  • Fyzické osoby starší 18 let
  • Osoby s trvalým bydlištěm nebo povolením k pobytu na území Osoby s trvalým zdrojem příjmu
  • Osoby disponující nemovitostí pro zajištění úvěru, která se nachází na území ČR, je určena k bydlení či individuální rekreaci a je řádně zkolaudovaná (ručit lze i více nemovitostmi najednou)

Hypotéka není určena:

  • Osoby mladší 18 let
  • Osoby bez trvalého bydliště v ČR
  • Osoby bez trvalého příjmu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč