Často kladené otázky Air Bank hypotéka

Air Bank hypotéka

Air Bank hypotéka

 • Výhodné převedení vaší stávající hypotéky k Air Bank
 • Možnost změnit si kdykoliv výši splátek
 • Minimum poplatků, přehledné sazby a předčasné splacení bez sankcí
 • Možnost půjčit si navíc další hotovost (až 700 000 Kč)

Často kladené otázky Air Bank hypotéka

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu převést hypotéku k Air Bank? Můžete si požádat buď na kterékoliv pobočce této banky anebo si o ni jednoduše a pohodlně požádat online přes internetové stránky www.airbank.cz.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k převedení potřebovat? Konkrétní požadavky se mohou lišit, každopádně dozvíte se je po podání žádosti. Obvykle je potřeba doložit stávající hypoteční smlouvu a pojistnou smlouvu k dané nemovitosti. Ve většině případů bývá vyžadováno i potvrzení o příjmech, ale není to tak pokaždé.
Kolik mě bude převedení hypotéky stát? Bude třeba uhradit poplatek ve výši 1 000 Kč, který je určen na uhrazení kolku pro katastr nemovitostí.
Jaké nabízí Air Bank úrokové sazby? Na výběr je ze dvou sazeb – pevné a variabilní. Pevná sazba je o něco vyšší a je garantována na tři roky dopředu, variabilní je o něco nižší, ale může se každý měsíc měnit podle aktuální situace.
Mohu převedenou hypotéku splatit předčasně? Za jakých podmínek? Ano, určitě můžete, dokonce zde platí, že čím dříve svoji hypotéku splatíte, tím výhodnější to pro vás bude. Při předčasném splacení ušetříte peníze na úrocích.
Je možné ovládat tuto hypotéku i přes internetové bankovnictví? Samozřejmě, svoji novou hypotéku si můžete kdykoliv zkontrolovat a spravovat přes moderní a přehledné internetové bankovnictví. Do něj se dostanete přímo z webových stránek Air Bank.
Mohu si někde spočítat, kolik bych po přechodu k Air Bank měsíčně splácel? Ano, pro tyto účely je na internetových stránkách Air Bank k dispozici jednoduchá hypoteční kalkulačka, do které zadáte jen několik základních údajů, a ihned se Vám zobrazí výše vašich případných měsíčních splátek.
Na jak dlouhou dobu je možné si rozložit splácení hypotečního úvěru? Maximální doba splatnosti je u této hypotéky 30 let.
Mohu si vzít hypotéku u Air Bank, i když ještě žádnou nemám? Bohužel zatím ne, v tuto chvíli nabízí Air Bank pouze možnost převedení stávajících hypoték.
Proč bych si měl svoji hypotéku převést zrovna k Air Bank? Výhod je spousta, k těm největším patří především to, že čím dříve úvěr splatíte, tím více peněz ušetříte. Dalším velkou předností této hypotéky je variabilita splátek, jež si můžete upravovat podle vašich potřeb a aktuálních možností. Plusem je i možnost výběru ze dvou úrokových sazeb nebo absence většiny poplatků. Převést si hypotéku k Air Bank se určitě vyplatí.

Časté překlepy

Hypotéka je určena:

 • Lidem, kteří nejsou se svým hypotečním úvěrem spokojení
 • Těm, co chtějí mít možnost hypotéku splatit i dříve bez pokut nebo sankcí
 • Zájemcům o hypotéku, u níž by si mohli měnit výši splátek podle svojí potřeby
 • Těm, co nechtějí platit spoustu zbytečných poplatků

Hypotéka není určena:

 • Lidem, kteří ještě žádnou hypotéku nemají
 • Těm, co jsou se svojí hypotékou spokojení a nechtějí u ní nic měnit
 • Těm, co požadují delší dobu fixace, než jsou tři roky
 • Těm, co nespláceli svoji předchozí hypotéku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč