Často kladené otázky Wüstenrot Hypotéka

Wüstenrot Hypotéka

Wüstenrot Hypotéka

 • Minimální výše hypotéky je 300 000 Kč
 • Hypotéku lze splácet po dobu pěti až třiceti let
 • Klient si může zvolit pevnou úrokovou sazbu až na deset let
 • Oproti jiným poskytovatelům zde není nutnost vedení běžného účtu

Žádost o hypotéku

Často kladené otázky Wüstenrot Hypotéka

Otázka Odpověď
Kde si mohu zažádat o hypotéku Wüstenrot? O hypoteční úvěr si můžete zažádat na některé z poboček společnosti Wüstenrot, další možností je kontaktovat některého ze specialistů, působících ve vašem regionu, žádost lze podat také po telefonu a poslední možností je požádat si o úvěr online přes kontaktní formulář.
Jaká je maximální částka, kterou lze na tuto hypotéku čerpat? Zatímco minimální výše úvěru je stanovena na 300 000 Kč, maximální částka není pevně daná – hypotéku lze ale poskytnout nejvýše na 90 procent zástavní hodnoty nemovitosti.
Jaká je minimální a maximální doba splatnosti úvěru? Minimální doba, po kterou je třeba hypotéku splácet, je 5 let, naopak maximální doba splatnosti je u hypotéky Wüstenrot 30 let.
Jaké jsou s hypotékou spojené poplatky? Poplatky za sjednání účtu se občas mění, aktuálně má Wüstenrot akci, při níž je sjednání hypotéky zcela zdarma. Stejně tak je zdarma i vedení úvěrového účtu.
Jaké jsou u této hypotéky úrokové sazby? U hypotéky Wüstenrot si můžete vybrat pevnou úrokovou sazbu až na dobu deseti let. Přesná výše úroků pak závisí na více faktorech, např. bonitní klienti mohou získat speciální zvýhodněnou sazbu, slevu mají také ti, co si u Wüstenrot sjednají i majetkové a životní pojištění.
Mohu začít hypoteční úvěr čerpat o něco později? Ano, hypotéku nemusíte začít čerpat hned po podpisu smlouvy, ale můžete začít později. Maximálně ale do devíti měsíců od data podpisu úvěrové smlouvy,
Je možné hypotéku Wüstenrot použít na splacení mého stávajícího úvěru na nemovitost? Ano, je to možné – pokud máte od jiné banky nesplacenou půjčku za účelem koupě, stavby nebo rekonstrukce nemovitosti, můžete hypotéku Wüstenrot použít k zaplacení tohoto úvěru.
Potřebuji hypotéku, ale pouze na 250 000 Kč – je pro mě tato hypotéka vhodná? Bohužel ne – minimální částka je u Hypotéky Wüstenrot nastavena na 300 000 Kč, nižší částku čerpat nelze.
Nabízí Wüstenrot i jiné druhy hypotečních úvěrů? Ano, kromě této hypotéky nabízí Wüstenrot ještě několik dalších – např. Hypotéku Refin, 100% hypotéku, hypotéku bez příjmů, hypotéku na pronájem nebo hypotéku na cokoliv. Informace o všech produktech naleznete na webových stránkách společnosti Wüstenrot.
Proč bych si měl vzít hypotéku zrovna od společnosti Wüstenrot? Hypotéka od Wüstenrot nabízí velmi výhodné podmínky a nízké úroky – navíc si můžete vybrat fixní úrokovou sazbu až na dobu deseti let. Ještě výhodnější je pak hypotéka pro ty, kteří si u společnosti Wüstenrot sjednají životní a majetkové pojištění. Wüstenrot je navíc tradiční a prověřenou finanční společností, u které se můžete spolehnout na naprostou profesionalitu a kvalitní služby.

Časté překlepy

wistenrot hypotéka, wustenroot hypotéka

Hypotéka je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří potřebují financovat svoje nové bydlení
 • Těm, kteří bydlí ve starším objektu a chtějí ho opravit nebo modernizovat
 • Zájemcům o hypoteční úvěr, kteří si nechtějí zakládat nový běžný účet
 • Lidem, kteří potřebují doplatit dříve poskytnutou půjčku na nemovitost

Hypotéka není určena:

 • Žadatelům, kteří ještě nejsou plnoletí
 • Lidem, kteří nemají žádné nebo příliš nízké příjmy a nemohli by úvěr řádně splácet
 • Těm, kteří chtějí hypoteční úvěr na méně než 300 000 Kč
 • Těm, co chtějí hypoteční úvěr na delší dobu, než je 30 let