Často kladené otázky Unicredit bank hypotéka

Unicredit bank hypotéka

Unicredit bank hypotéka

 • Bankovní hypoteční úvěr na koupi domu, bytu nebo pozemku
 • Výše hypotéky může být od 200 000 Kč
 • Splácení hypotéky si můžete rozložit až na dobu 30 let
 • Možnost výběru mezi fixní a variabilní úrokovou sazbou

Často kladené otázky Unicredit bank hypotéka

Otázka Odpověď
Jak si mohu o hypotéku UniCredit požádat? O hypoteční úvěr si můžete zažádat jednoduše přes webové stránky www.unicreditbank.cz, dále pak pomocí kontaktního formuláře na webu banky, telefonicky na lince +420 221 210 031, nebo na kterékoliv pobočce UniCredit Bank.
Jaká je minimální a maximální výše této hypotéky? Minimum je pevně dáno a jedná se o částku 200 000 Kč. Naopak maximální výše hypotéky pevně stanovena není a může se jednat až o 95 procent zástavní hodnoty nemovitosti.
Jak je to u této hypotéky s její dobou splatnosti? Dobu splácení si můžete rozložit až na 30 let, na jak dlouho si splatnost nastavíte, už záleží pouze na vás.
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení hypotéky potřebovat? Neobejdete se bez vašich dokladů totožnosti, potvrzení o příjmech (případně daňového přiznání, pokud podnikáte) a samozřejmě musíte mít také dokumenty k nemovitosti, kterou poskytnete jako zástavu.
Na jaké druhy nemovitostí je možné tuto hypotéku využít? Může se jednat o byt (v osobním vlastnictví nebo družstevní), rodinný domek (včetně příslušenství) nebo pozemek.
Jakým typem nemovitosti lze hypoteční úvěr zajistit? Nemovitost, kterou bude úvěr zajištěn, musí být na území České republiky a může jít jak o nemovitost, kterou budete kupovat, tak i o jakoukoliv jinou. Nelze ale ručit bytem v družstevním vlastnictví – pokud jej budete kupovat, musíte ručit nemovitostí v osobním vlastnictví.
Jak dlouhou dobu je možné hypoteční úvěr čerpat? Hypotéku musíte vyčerpat nejpozději do dvanácti měsíců ode dne, kdy došlo k podpisu úvěrové smlouvy.
Jaké jsou u této hypotéky splátky? Je u nich možná fixace úrokové sazby? Přesná výše splátek závisí na výši úvěru, době splácení a na úrocích. Můžete si vybrat, zda chcete variabilní sazbu nebo zda dáte přednost fixaci úroků, kterou lze mít až na 10 let.
Mohu si spolu s hypotékou sjednat i pojištění pro případ, že bych ji nemohl splácet? Ano, můžete si k hypotéce sjednat pojištění schopnosti splácet, které mimo jiné přináší i nižší úrokovou sazbu. Kromě něj si lze sjednat i další pojištění (např. domácnosti nebo nemovitosti).
Proč bych si měl svoji hypotéku vzít zrovna u UniCredit Bank? Například díky nízkým úrokům, možnosti volby mezi variabilní a fixní úrokovou sazbu, výhodnému pojištění, možnosti získat úvěr až do 95 procent hodnoty nemovitost atd. Mezi bankovními hypotékami nabízí UniCredit Bank opravdu výhodné podmínky pro každého.

Časté překlepy

unikredit bank hypotéka, unicreditbank hypotéka

Hypotéka je určena:

 • Těm, co chtějí koupit nemovitost, ale nemají na ni dostatek financí
 • Těm, kteří mají stálé a doložitelné příjmy (např. ze zaměstnání nebo podnikání)
 • Těm, kteří chtějí výhodný úvěr s možností volby mezi pevnou a variabilní úrokovou sazbou
 • Těm, kteří chtějí hypotéku od banky a bez zbytečných a drahých poplatků

Hypotéka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18, nebo byli zbaveni způsobilosti k právním úkonům
 • Lidem, kteří potřebují úvěr za jiným účelem než je nákup domu, bytu či pozemku
 • Lidem, kteří nejsou ochotni za úvěr ručit nemovitostí
 • Lidem, kteří nemají žádní doložitelné příjmy nebo mají záznam v registrech dlužníků

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč