Často kladené otázky Hypotéka Profi

Hypotéka Profi

Hypotéka Profi

 • Nebankovní hypoteční úvěr až do 80 % hodnoty nemovitosti
 • Výše hypotéky může být od 100 000 Kč až do 3 000 000 Kč
 • Dobu splatnosti si můžete nastavit od 10 do 40 let
 • Úvěr je poskytován i lidem, kteří by u banky hypotéku nedostali

Často kladené otázky Hypotéka Profi

Otázka Odpověď
Pro koho je tato nabídka hypoték určená? Nabídku může využít každý, kdo je starší 18 let, může ručit nemovitostí a má zájem o úvěr na financování svého bydlení. Hypotéka Profi se ale vyplatí především těm, kteří nemohou dostat úvěr od banky – u této hypotéky se totiž nenahlíží do registru dlužníků.
Jaká je minimální a maximální výše hypotéky? Minimální výše úvěru začíná už na 100 000 Kč, naopak maximální částka, kterou můžete čerpat, jsou 3 000 000 Kč. Zároveň ale platí podmínka, že hypotéka může mýt poskytnuta maximálně do 80 procent zástavní hodnoty nemovitosti.
Jak dlouhou dobu je možné tuto hypotéku splácet? Minimální doba splatnosti je u Hypotéky Profi 10 let, maximum je stanoveno na 40 let. Jak dlouhou dobu splácení si v tomto rozmezí nastavíte, už záleží jen na vás.
Kde si o hypotéku mohu zažádat? Pro získání hypotečního úvěru nemusíte nikam chodit, žádost si můžete velmi snadno podat z pohodlí Vašeho domova přes internet. Stačí jen vyplnit jednoduchý a krátký kontaktní formulář a následně vás kontaktuje poradce, který s vámi probere další postup.
Musí být nemovitost moje, nebo za mě svým domem může ručit i někdo z rodiny? U základní nebankovní hypotéky se musí jednat o Vaši nemovitost, nicméně Hypotéka Profi nabízí i speciální službu Hypotéka na 3.osobu. Ta má ale trochu jiné podmínky a úvěr má maximální dobu splatnosti jen 4 roky.
Je možné úvěr použít i na jiné účely než je bydlení? Ano, pokud si vezmete tzv. americkou hypotéku, můžete na základě ručení nemovitostí využít poskytnuté peníze na jakýkoliv účel.
Jak je na tom Hypotéka Profi s úrokovými sazbami? Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní hypotéku, úrokové sazby jsou zde vyšší než u klasických bankovních hypotečních úvěrů. Úroky u Hypotéky Profi začínají na 9,9% a jejich přesnou výši se dozvíte od Vašeho poradce, který s Vámi bude konkrétní smlouvu řešit.
Budu muset platit za odhad nemovitosti? Nebudete, odhad nemovitosti zajišťuje poskytovatel této hypotéky, takže za něj nic platit nemusíte.
Název této hypotéky mi nic neříká. Nejedná se o podvod? Rozhodně ne – Hypotéka Profi sice nepatří k nejznámějším, ale jedná se o solidního a prověřeného poskytovatele, který už poskytl úvěry mnoha lidem ze všech koutů ČR. Nemusíte tak mít žádné obavy, že byste naletěli podvodníkům. Veškeré poradenství máte navíc zcela zdarma.
Proč bych si měl vzít hypotéku zrovna od tohoto poskytovatele? Pokud máte negativní záznam v registru dlužníků, jedná se o jednu z mála možností, jak hypotéku dostat. Navíc nemusíte platit za odhad nemovitosti, peníze můžete dostat až do 80 % její zástavní hodnoty, můžete využít bezplatného poradenství a sami si zvolit dobu splácení úvěru. Těm, kteří nemohou mít hypotéku od banky, se Hypotéka Profi rozhodně vyplatí.

Časté překlepy

hypotékaprofi

Hypotéka je určena:

 • Osobám starším 18 let, které chtějí hypoteční úvěr od nebankovní společnosti
 • Lidem, kteří potřebují půjčku na financování svého bydlení
 • Těm, kteří neuspěli se žádostí o hypotéku u banky
 • Lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků

Hypotéka není určena:

 • Osobám, kterým ještě nebylo 18 let
 • Žadatelům, kteří nemohou ručit žádnou nemovitostí
 • Lidem, kteří požadují jen krátkou dobu splatnosti (minimum je zde 10 let)
 • Těm, kteří mají možnost získat hypotéku od banky (zde by platili mnohem vyšší úroky)

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč