Často kladené otázky Hypotéka Porovnej24

Hypotéka Porovnej24

Hypotéka Porovnej24

 • Přehledné srovnání bankovních hypoték na českém trhu
 • Snadná možnost výběru té nejvýhodnější hypotéky
 • Zvýhodněné sazby při vyhledávání z tohoto srovnávače

Často kladené otázky Hypotéka Porovnej24

Otázka Odpověď
Jak funguje internetový portál Porovnej24.cz? Srovnávač hypotečních úvěrů Porovnej24.cz nabízí porovnání hypoték od většiny bank, které v ČR působí. Můžete si tak snadno zjistit, která hypotéka je pro vás nejvýhodnější a navíc můžete dostat i speciální úrokovou sazbu nebo speciální hypotéku, které jsou pouze na těchto stránkách.
Které banky jsou do tohoto srovnání hypoték zahrnuty? Aktuálně jsou na Porovnej24.cz nabídky hypotečních úvěrů od 13 bankovních ústavů – Komerční banky, České spořitelny, mBank, GE Money Bank, Raiffeisenbank, Equa bank, ČSOB, Hypoteční banky, UniCredit bank, Oberbank, Expobank, Wüstenrot Hypoteční banky a Expobank.
Jak zjistím, která hypotéka je pro mě nejvýhodnější? Je to velmi jednoduché – stačí jen vyplnit krátký formulář a hned poté se vám zobrazí přehledný výpis jednotlivých hypoték včetně bližších informací.
Jak si mohu podat žádost o vybranou hypotéku? Pokud vás některá z nabídek hypotečních úvěrů na Porovnej24.cz zaujme, můžete si požádat o nezávaznou konzultaci vyplněním vašich kontaktních údajů a ověřením přes kód z SMS zprávy.
Jaké hypotéky jsou do tohoto srovnání zahrnuty? Internetový srovnávač Porovnej24.cz se zaměřuje výhradně na bankovní hypotéky. Není tak vhodný pro ty, kteří chtějí hypoteční úvěr od nebankovní společnosti – ty do srovnání zahrnuty nejsou.
Mohu přes Porovnej24.cz získat i americkou hypotéku? Ano, součástí srovnávače hypotečních úvěrů jsou i neúčelové, neboli americké hypotéky. Stačí jen tuto možnost vybrat v úvodním formuláři a ve výpisu vhodných hypoték se vám zobrazí pouze ty americké.
Na jak dlouhou dobu je možné získat hypoteční úvěr z Porovnej24.cz? Hypotéky v nabídce portálu Porovnej24.cz mají dobu splatnosti od 5 až do 40 let. Záleží na vás, jestli si splácení budete chtít rozložit na delší časové období, nebo dáte přednost rychlejšímu uhrazení s vyššími měsíčními splátkami.
Je žádost, kterou vyplním na webu Porovnej24.cz závazná? Není, jedná se pouze o nezávaznou žádost o konzultaci, která spočívá v tom, že finanční poradce vám předloží vhodnou nabídku a zodpoví vám vaše dotazy k hypotéce. Vyplněním formuláře a podáním žádosti se k ničemu nezavazujete a nic vám to nestojí.
Kdo je provozovatelem stránek Porovnej24.cz? Internetový srovnávač hypoték Porovnej24.cz provozuje společnost Financial Solutions and Services s.r.o. Jedná se o bývalé stránky Sfinance.cz, které se jen přejmenovaly.
Proč bych si měl vzít hypotéku zrovna přes portál Porovnej24.cz? Pokud si o hypotéku zažádáte přes stránky portálu Porovnej24.cz, můžete získat speciální nabídku, která nikde jinde není dostupná. Uživatelé tohoto webu mohou dostat i lepší úrokovou sazbu a získají perfektní přehled o tom, jaké bankovní hypotéky jsou aktuálně dostupné. Vezmete -li si hypotéku od Porovnej24.cz, ušetříte čas i peníze.

Časté překlepy

sfinance

Hypotéka je určena:

 • Všem, kdo si chtějí sjednat co nejvýhodnější hypoteční úvěr
 • Těm, kteří nechtějí za hypotéku platit zbytečně vysoké splátky
 • Lidem, kteří si chtějí snadno porovnat různé hypotéky bez složitého vyhledávání
 • Těm, kteří si chtějí svoji hypotéku vzít od bankovního poskytovatele

Hypotéka není určena:

 • Lidem, kteří chtějí hypotéku od nebankovní společnosti
 • Těm, kteří už jsou rozhodnutí, jakou hypotéku si vezmou
 • Lidem, kteří by nebyli schopni případný hypoteční úvěr splácet
 • Těm, co potřebují jen malou a krátkodobou půjčku do výplaty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč