Často kladené otázky Poradíme s hypotékou

Poradíme s hypotékou

Poradíme s hypotékou

 • Výběr nejlepší hypotéky v ČR
 • Zprostředkování úvěru přes nezávislé odborníky
 • Velká úspora peněz
 • Snadné a rychlé podání žádosti

Často kladené otázky Poradíme s hypotékou

Otázka Odpověď
Od kterých finančních společností je možné hypotéku získat? Společnost Partners aktuálně spolupracuje s celou řadou významných finančních institucí, takže je možné vybírat z široké nabídky produktů. Jedná se např. o Komerční banku, UniCredit Bank, Českou spořitelnu, Hypoteční banku, Equa bank a mnoho dalších.
Jakým způsobem si mohu o hypotéku požádat? Snadnější to být ani nemůže – stačí pouze vyplnit kraťoučký formulář na webových stránkách a následně se vám finanční poradce sám ozve a vaši žádost s vámi probere.
Mám stoprocentní jistotu, že hypotéku opravdu dostanu? Záleží na vaší finanční situaci – většina klientů hypotéku dostane, ale samozřejmě tento typ úvěru není úplně pro každého. Závisí to např. na vašich příjmech a celkové bonitě.
Není lepší zažádat o hypoteční úvěr přímo u banky? Není, protože zatímco vy jako soukromá osoba můžete dostat pouze standardní nabídku, společnost Partners má díky dlouhodobé spolupráci lepší ceny – můžete tak celkově ušetřit až stovky tisíc.
Jaké jsou u této hypotéky její úrokové sazby a poplatky? Konkrétní sazby závisejí na mnoha faktorech, vzhledem k tomu, že se jedná o produkty velkého množství různých bank, jsou různé u úroky a poplatky. Finanční poradce společnosti Partners vám ale vždy nabídne tu nejvýhodnější hypotéku, jež bude plně vyhovovat vašim potřebám a finančním možnostem.
Na jak dlouhou dobu si mohu rozložit splácení úvěru? Opět platí, že záleží na konkrétní situaci a bance.
Mohu dostat hypotéku, i když je mi teprve 17 let? Bohužel ne – pro hypoteční úvěry, stejně jako pro všechny ostatní druhy půjček platí, že jsou poskytovány výhradně osobám, které již dovršili 18 let věku.
Proč bych si měl vzít hypotéku zrovna prostřednictvím společnosti Partners? Především z toho důvodu, že díky tomuto zprostředkování můžete získat mnohem výhodnější nabídku – s nižší úrokovou sazbou nebo nižšími poplatky. Určitě se vyplatí to alespoň vyzkoušet, finanční poradci Partners vždy hledají to nejlepší řešení pro své klienty.
Kde najdu více informací o této společnosti? Bližší informace o finanční společnosti Partners naleznete např. na jejich internetových stránkách na adrese www.partners.cz, kde se můžete seznámit i s jejich dalšími finančními produkty, které aktuálně nabízejí.
Mohu společnost Partners kontaktovat i jinak než přes internet? Určitě, alternativou je např. telefonický kontakt, nebo lze navštívit i některou z jejích kamenných poboček, kterých je v ČR už více než 250 – přehled je k dispozici na webu společnosti Partners.

Časté překlepy

Hypotéka je určena:

 • Osobám starším 18 let, které mají zájem o půjčku na financování bydlení
 • Lidem, kteří chtějí výhodný hypoteční úvěr s nízkými úroky
 • Těm, co se neorientují v široké nabídce hypoték a chtějí se poradit s odborníkem
 • Každému, kdo má zájem o hypotéku a nechce platit zbytečně vysoké poplatky

Hypotéka není určena:

 • Zájemcům, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Lidem, kteří by nebyli schopní úvěr řádně splácet
 • Těm, kteří chtějí jednat přímo s bankou a nemají zájem o finanční poradenství
 • Těm, co už jsou rozhodnutí pro konkrétní hypotéku a nechtějí žádnou slevu

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč