Často kladené otázky Ideální hypotéka

Ideální hypotéka

Ideální hypotéka

 • Webový portál, který vám pomůže najít nejlepší hypoteční úvěr Služby jsou zcela zdarma, za výběr vhodné hypotéky nemusíte nic platit
 • Vyplnění formuláře je nezávazné
 • Vysoká šance na schválení

Často kladené otázky Ideální hypotéka

Otázka Odpověď
Co musím udělat, abych mohl dostat nabídku ideální hypotéky? Podat si nezávaznou žádost o hypotéku není nic těžkého, stačí pouze vyplnit formulář na webových stránkách www.idealni-hypoteka.cz. Pak se vám ozve hypoteční specialista a žádost s vámi projedná a posoudí vaši bonitu.
Na jaký účel je možné si hypotéku sjednat? Možností je celá řada, stránky jsou určené nejen pro neúčelové, ale i pro účelové hypoteční úvěry. Ve formuláři si můžete vybrat např. hypotéku na dům, na osobní nebo družstevní byt, na pozemek, stavbu, rekonstrukci, ale i na refinancování nebo na cokoli jiného.
Platí se za zprostředkování hypotéky nějaký poplatek? Ne, internetový portál Ideální-hypotéka.cz poskytuje svoje služby zdarma, zprostředkování nejvýhodnější hypotéky vás tak nebude stát ani korunu.
Jaké dokumenty budu k vyřízení hypotečního úvěru potřebovat? To záleží na konkrétním poskytovateli – obvykle jsou vyžadovány dva doklady totožnosti a potvrzení o výši příjmů, v některých případech i další dokumenty (např. kupní smlouva u účelových hypoték atd.).
Jsou stránky opravdu bezpečné? Nechtěl bych, aby byly moje údaje nějak zneužity. Webové stránky projektu Ideální hypotéka jsou 100% bezpečné a žádné riziko zneužití údajů u nich v žádném případě nehrozí. Pro přenos dat je použita moderní technologie SSL šifrování, jež zajišťuje maximální bezpečí a plnou ochranu veškerých odeslaných informací.
Jaká firma za portálem Ideální hypotéka stojí? Provozovatelem webu je společnost Elephant Orchestra, která se zaměřuje zejména na online marketing a tvorbu různých internetových portálů, zaměřených zejména na finanční produkty nebo na slevové akce. Firma je členem skupiny NetBrokers Holding.
Proč bych si měl o hypotéku zažádat zrovna přes tyto stránky? Hlavním argumentem, proč využít tento web, je především úspora peněz – v nabídce jsou i velmi levné hypoteční úvěry s minimální úrokovou sazbou. Zároveň ale také ušetříte čas a získáte cenné rady od profesionálního hypotečního specialisty.

Časté překlepy

Hypotéka je určena:

 • Zájemcům o hypoteční úvěr, kteří nevědí, na koho se obrátit
 • Zájemcům o hypotéku, kteří nechtějí platit zbytečně vysoké úroky
 • Všem, kteří potřebují poradit, která hypotéka by pro ně byla nejvýhodnější
 • Plnoletým žadatelům, kteří mají pravidelný měsíční příjem

Hypotéka není určena:

 • Všem osobám, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří mají zájem pouze o klasickou spotřebitelskou půjčku
 • Těm, jenž jsou už pevně rozhodnutí, u které banky si hypotéku sjednají
 • Zájemcům, kteří nemají žádné příjmy a neměli by tak z čeho úvěr splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč