Modrá pyramida stavební spořitelna a.s.

Hypoúvěr od Modré pyramidy

Hypoúvěr od Modré pyramidy

  • Hypotéka od Modré pyramidy až do 20 000 000 Kč Úvěr je možné splácet až po dobu 30 let Úroky začínají už na 2,29 % p.a.

Společnost Modrá pyramida stavební spořitelna a.s.

Základní informace

Poskytovatelem tohoto hypotečního úvěru je stavební spořitelna Modrá pyramida. Tato akciová společnost patří k největším stavebním spořitelnám na českém trhu a nabízí široký výběr finančních produktů v oblasti spoření, investování, financování bydlení nebo různých půjček. Jedná se o velmi silnou a stabilní společnost, která má za sebou už 25 let činnosti a širokou síť poboček a poradců po celém území ČR. Modrá pyramida navíc patří do finanční skupiny Komerční banky, má tak za sebou velmi silné finanční zázemí.

Kontaktní údaje

Modrá pyramida stavební spořitelna a.s. má svoje hlavní sídlo na adrese Bělehradská 128, č.p.222, 120 21, Praha 2. Pokud se budete chtít na spořitelnu obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně jejích služeb, můžete využít např. telefonický kontakt – jako infolinka slouží číslo 800 101 554, pro klienty je pak určená linka 222 824 777 (na ní vám zodpoví dotazy přímo ke konkrétní smlouvě). Pro rychlý kontakt se spořitelnou slouží také jednoduchý kontaktní formulář na webových stránkách Modré pyramidy, kde najdete i kompletní seznam všech jejích poradenských center, včetně přesných adres, otevírací doby a mailů. Na webu jsou navíc i kontakty na jednotlivé finanční poradce.

Modrá pyramida a její internetová prezentace

Kvalitní prezentace na internetu a sociálních sítích je dnes velmi důležitá a toho jsou si dobře vědomi i v Modré pyramidě. Jejich webové stránky naleznete na adrese www.modrapyramida.cz a jde o velmi kvalitně zpracovaný web, jenž je přehledný, moderní a je na něm maximum informací o všech produktech, které tato spořitelna aktuálně nabízí. Ani na sociálních sítě Modrá pyramida nezapomíná, její profily díky tomu můžete sledovat např. na Facebooku, Twitteru nebo na YouTube.

Sídlo společnosti

Adresa: Bělehradská 128222, Praha 2

Hypotéka je určena:

  • Zájemcům od 18 let, kteří potřebují půjčit peníze na bydlení
  • Těm, kteří chtějí postavit či koupit dům, koupit byt nebo rekonstruovat svůj domov
  • Lidem, kteří potřebují větší hypotéku – od 500 000 Kč až do 20 milionů
  • Žadatelům, jenž mohou půjčku zajistit nemovitostí

Hypotéka není určena:

  • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 let
  • Zájemcům, kteří chtějí půjčit na cokoli jiného, než na bydlení
  • Těm, kteří potřebují jen menší hypotéku – do 500 000 Kč
  • Lidem, jež nemohou nebo nechtějí poskytnout nemovitost jako záruku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč