Často kladené otázky Hypoúvěr od Modré pyramidy

Hypoúvěr od Modré pyramidy

Hypoúvěr od Modré pyramidy

  • Hypotéka od Modré pyramidy až do 20 000 000 Kč Úvěr je možné splácet až po dobu 30 let Úroky začínají už na 2,29 % p.a.

Často kladené otázky Hypoúvěr od Modré pyramidy

Otázka Odpověď
Jaký je úvěrový rámec této hypotéky? Velký hypoúvěr od Modré pyramidy má úvěrový rámec od 500 000 Kč do 20 000 000 Kč.
Na jak dlouho si můžu rozložit splátky? Splácení této hypotéky se dá rozložit až na 30 let.
Kolik u této hypotéky dělají úroky? Nejnižší úroková sazba začíná již na 2,29 % ročně v případě hypotéky do 80% LTV s fixací na tři nebo pět let, o něco vyšší sazby jsou pak u hypoték s LTV nad 80 %.
Na co všechno se dá hypotéka použít? Hypoteční úvěr od Modré pyramidy se dá použít na účely bydlení, když potřebujete vyšší částku. Hodí se tak např. na výstavbu nového domu, na koupi nemovitosti nebo na větší a rozsáhlejší rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení.
Mohu peníze z hypotéky využít i na věci, které nesouvisejí s bydlením? Ne, úvěr je účelový a musí být využitý pouze na účely, které souvisejí s bydlením. Modrá pyramida ale poskytuje i americkou hypotéku a tu už můžete použít na cokoli budete chtít.
Dá se tato hypotéka sjednat jen do 80 % hodnoty zástavy, nebo to jde i na vyšší částku? Jde to i na vyšší částky, nicméně nad 80 % LTV už se vztahuje zvýšená úroková sazba.
K čemu slouží pohotovostní forma úvěru? Jde o možnost získat půjčku už v okamžiku, kdy ještě nemáte vybranou konkrétní nemovitost. Díky tomu tak získáte více času a např. u koupě domu jste před prodávajícím v lepší pozici, protože už máte zajištěno financování.
Dá se tato hypotéka zajistit i později nebo musím mít vždy zástavu už předem? Ano, Modrá pyramida nabízí i možnost sjednat si půjčku v předhypoteční formě, což znamená, že úvěr nejdříve vyčerpáte a do 12 měsíců jej zajistíte nemovitostí. Tato varianta je ale možná maximálně do výše 3 000 000 Kč.
Jsou s tímto hypotečním úvěrem spojeny i nějaké poplatky? Ano, součástí hypoúvěru od Modré pyramidy jsou i poplatky – jejich kompletní sazebník najdete na webových stránkách této stavební spořitelny.
Proč bych si měl o hypotéku zažádat zrovna u Modré pyramidy? Například kvůli velmi nízkým a výhodným úrokovým sazbám, garanci maximálního úroku po celou dobu splácení, možnosti rozkladu splátek až na 30 let a dalším výhodám. Modrá pyramida patří k předním tuzemským stavebním spořitelnám a její hypotéky jsou jedny z nejoblíbenějších na našem trhu.

Časté překlepy

Hypotéka je určena:

  • Zájemcům od 18 let, kteří potřebují půjčit peníze na bydlení
  • Těm, kteří chtějí postavit či koupit dům, koupit byt nebo rekonstruovat svůj domov
  • Lidem, kteří potřebují větší hypotéku – od 500 000 Kč až do 20 milionů
  • Žadatelům, jenž mohou půjčku zajistit nemovitostí

Hypotéka není určena:

  • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 let
  • Zájemcům, kteří chtějí půjčit na cokoli jiného, než na bydlení
  • Těm, kteří potřebují jen menší hypotéku – do 500 000 Kč
  • Lidem, jež nemohou nebo nechtějí poskytnout nemovitost jako záruku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč