Často kladené otázky Hypotékomat

Hypotékomat

Hypotékomat

 • Nabídka výhodných hypoték
 • Snadné sjednání úvěru přes internetové stránky
 • Profesionální poradci, kteří pomohou vybrat tu nejvhodnější hypotéku
 • Úspora peněz oproti klasickému sjednání hypotéky

Často kladené otázky Hypotékomat

Otázka Odpověď
Na jakém principu Hypotékomat.cz vlastně funguje? Hypotékomat jsou webové stránky, které umožňují zájemcům o hypotéku získat úvěr za mnohem výhodnějších podmínek. Díky tomu, že Hypotékomat.cz úzce spolupracuje s největšími českými bankami a zprostředkovává velké množství žádostí, může tak nabídnout mnohem lepší sazby, než jsou běžně dostupné.
S jakými bankami Hypotékomat.cz spolupracuje? Jedná se především o největší a nejznámější banky, jako je např. Česká spořitelna, Komerční banka, GE Money Bank, Raiffeisenbank a mnoho dalších.
Jak vysokou hypotéku mohu získat? Konkrétní výše hypotéky závisí na více faktorech – ať už jde o cenu nemovitosti, výši příjmu žadatele nebo dobu splácení. To, jak vysokou částku můžete dostat, se dozvíte na základě předběžné kalkulace, kterou pro vás Hypotékomat.cz vytvoří na základě vyplnění formuláře se žádostí.
Jednu hypotéku už mám – mohu si ji u Hypotékomatu nechat refinancovat? Ano – Hypotékomat umožňuje i refinancování stávajících hypotečních úvěrů. Pokud tedy nejste se svojí současnou hypotékou spokojení, můžete si ji u Hypotékomatu nechat výhodně refinancovat a ušetříte tak nemalou částku.
Jakým způsobem si mohu o hypotéku požádat? O hypotéku si můžete zažádat online prostřednictvím internetových stránek www.hypotekomat.cz, kde naleznete veškeré podrobné informace a především formuláře, které jsou zde jak pro novou hypotéku, tak i pro refinancování té stávající. V obou případech si navíc můžete vybrat mezi klasickým formulářem a tzv. Rychložádostí, do níž stačí vyplnit jen několik málo údajů.
Jaké informace musím do žádosti vyplnit? Do žádosti je třeba vyplnit výši hypotéky, hodnotu nemovitosti, účel půjčky, osobní a kontaktní údaje, informace o vašich příjmech atd. U tzv. Rychložádosti stačí vyplnit jen výši hypotéky, kontaktní údaje a vybrat účel půjčky.
Jaké jsou u těchto hypoték úroky a poplatky? Přesná výše závisí vždy na konkrétní situaci, obecně ale platí, že sazby jsou výhodnější, než pokud byste si hypotéku sjednávali sami přímo u banky. Hypotékomat.cz má díky své spolupráci s bankami lepší podmínky a může vám nabídnout ještě nižší a výhodnější sazby.
Budu během vyřizování komunikovat i se samotnou bankou, nebo pouze s makléřem? Vše za vás bude řešit hypoteční poradce z Hypotékomatu, který bude jednat i s bankou. S poradcem se nemusíte scházet osobně, alternativou je komunikace přes internet, např. prostřednictvím Skypu nebo elektronické pošty.
Kdo je provozovatelem webových stránek Hypotékomat.cz? Internetové stránky jako takové provozuje agentura NetFunds s.r.o., makléřskou a poradenskou činnost má na starosti společnost Partners Financial Services a.s.
Proč bych si měl o hypotéku zažádat zrovna na stránkách Hypotékomatu? Asi tím největším důvodem, proč si o hypotéku požádat právě zde, jsou nižší úrokové sazby. Díky Hypotékomatu můžete mít hypotéku za podstatně lepších a výhodnějších podmínek, než kdybyste si o ni požádali u banky sami. Finanční poradce Vám navíc pomůže vybrat hypotéku, která pro vás bude nejvhodnější a bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Časté překlepy

hypotéko mat, Hypotékomat.cz

Hypotéka je určena:

 • Pro ty, co mají zájem o novou hypotéku nebo refinancování té stávající
 • Pro každého, kdo nechce za hypotéku platit zbytečně vysoké poplatky
 • Pro zájemce o hypotéku, kteří si chtějí vše vyřídit online přes webové stránky
 • Pro ty, co mají zájem o komplexní hypoteční servis včetně konzultace, odhadu a smlouvy

Hypotéka není určena:

 • Lidem, kteří ještě nedosáhli 18 let věku
 • Těm, kteří nesplňují podmínky, které mají jednotlivé banky při poskytování hypoték
 • Zájemcům o jiný typ úvěrového produktu, než jsou klasické hypotéky
 • Těm, co by nebyli schopní hypotéku řádně splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč