Často kladené otázky Hypopůjčka Standard

Hypopůjčka Standard

Hypopůjčka Standard

 • Nebankovní neúčelová půjčka od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč
 • Jedná se o tzv. americkou hypotéku, úvěr je poskytován na základě ručení nemovitostí
 • Splácet půjčku můžete po dobu pěti až dvaceti let

Často kladené otázky Hypopůjčka Standard

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr mohu z této hypoteční půjčky dostat? Maximální výše úvěru jsou 3 000 000 Kč, jinak minimum je 100 000 Kč. Záleží jednak na vašich potřebách, rozhodující je ale hodnota nemovitosti, kterou budete ručit.
Na jak dlouhou dobu se splácení půjčky rozložit? Splácení Hypopůjčky Standard si můžete rozložit maximálně na 20 let, minimální délka splácení je 5 let.
Jakou nemovitostí mohu za Hypopůjčku Standard ručit? Může se jednat buď o byt v osobním vlastnictví, rodinný dům nebo rekreační objekt. Hodně důležitá je vždy odhadní cena takovéto nemovitosti.
Co vše budu muset pro schválení půjčky doložit? Musíte si vyplnit žádost, doložit vaše osobní doklady, výpis z bankovního účtu, nechat provést odhad hodnoty nemovitosti, podepsat smlouvy, nechat ověřit podpisy u notáře nebo na Czechpointu a podat návrh na vklad zástavního práva na Katastrálním pracovišti. Úvěrový specialista vám ale s jednotlivými kroky ochotně pomůže.
Jaké jsou u Hypopůjčky Standard úrokové sazby? Aktuální RPSN a úrokovou sazbu najdete na webu Hypopůjčky v úvěrové kalkulačce. Úroky nejsou nijak vysoké a i přesto, že jde o nebankovní půjčku, nejsou nijak dramaticky vyšší než u bank.
Platí se něco předem? Nerad bych zbytečně přišel o peníze. Rozhodně ne, žádné poplatky přede po vás požadovány nebudou. Nemusíte se bát, že byste zaplatil několik tisíc a pak nic nedostal, jako se stává u některých podvodných firem. Zde je vše naprosto transparentní a bezpečné.
Na co všechno mohu peníze z půjčky použít? Je to nějak omezené? Na cokoliv. Půjčka je neúčelová, peníze můžete použít na cokoli budete potřebovat – ať už to budou nákupy, cestování, stavba nového domu, rekonstrukce, splácení dluhů nebo cokoli jiného.
Dá se Hypopůjčka Standard využít i jako konsolidace mých stávajících úvěrů? Ano, i tento způsob využití půjčky je možný. Je ale třeba, abyste o něm předem informovali poskytovatele Hypopůjčky a ten pak vše zařídí za vás.
Jaká firma za touto hypoteční půjčkou stojí? Půjčku provozuje ostravská společnost TGI Money, která patří do významné finanční skupiny Triangle Group International, jenž založila např. katalog Triangl, sdružení SOLUS apod. Firma je naprosto spolehlivá, seriózní a na kvalitu jejích služeb se můžete plně spolehnout.
Proč bych si měl o půjčku zažádat právě u této společnosti? Důvodů je spousta, patří k nim především nízké úrokové sazby, možnost rozložení splátek až na 20 let, vysoký úvěrový rámec, absence skrytých poplatků nebo poplatků předem nebo možnost vytvoření rezervy, kdy uhradíte vyšší splátku a později vám pak stačí zaplatit méně. Hypopůjčka Standard je na poli amerických hypoték jednou z nejvýhodnějších možností na českém trhu.

Časté překlepy

Hypotéka je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří potřebují půjčit vyšší částku
 • Žadatelům, jenž mají nemovitost, kterou mohou poskytnout jako záruku
 • Těm, kteří potřebují půjčit vyšší částku a rozložit si splácení na delší dobu
 • Zájemcům o úvěr, kteří nemohou získat půjčku od banky

Hypotéka není určena:

 • Zájemcům, kterým ještě nebylo 18 let
 • Všem, kteří nemohou ručit vhodnou nemovitostí
 • Lidem, kteří hledají jen malou půjčku do výplaty
 • Těm, kteří nemají žádné příjmy a nemohli by tak úvěr řádně splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč