GEPARD FINANCE a.s.

Gepard finance

Gepard finance

  • Hypotéky az do výše 9 400 000 Kč
  • Splatnost od 5 do 30 let
  • Velmi rychlé vyřízení

Společnost GEPARD FINANCE a.s.

Základní informace

Společnost Gepard finance je ryze českou akciovou společností, jež se zaměřuje na poradenství v oblasti hypotečních a jiných úvěrových produktů. Její služby jsou tak určeny zejména těm, kteří zvažují sjednání hypotéky, ale nemohou se rozhodnout kterou si vybrat, případně se v oblasti financí vůbec neorientují a potřebují odborné rady od zkušených profesionálů. Gepard finance svoje služby poskytují prostřednictvím zkušených hypotečních makléřů, působících na pobočkách, rozmístěných po celém území ČR.

Kontaktní informace

Centrální sídlo poradenské firmy Gepard finance se nachází v pražském Karlíně na Sokolovské 192/79 – pobočka je součástí kancelářského komplexu Rubín Office Center. Pokud byste tuto společnost chtěli kontaktovat, můžete se na ně obrátit i po telefonu na čísle 271 122 960 nebo mailem na adresu info@gpf.cz. Veškeré podrobné informace o firmě najdete na internetových stránkách www.gpf.cz, kde si můžete rovnou požádat o schůzku online, za návštěvu určitě stojí i pravidelně aktualizované facebookové stránky.

Široká síť poboček po celé ČR

Akciová společnost Gepard finance má rozsáhlou síť kamenných poboček ve všech krajích Česka. Celkově se jedná o téměř 80 poboček, z toho největší zastoupení má Praha (15 obchodních míst), dále pak Brno (6 poboček), Zlín a Plzeň (po 4 místech), Hradec Králové, Ostrava a Liberec (po 3 pobočkách). Kompletní seznam všech poboček včetně jejich přesných adres, telefonních čísel a mailů najdete na webových stránkách Gepard finance.

Historie společnosti

Poradenská makléřská firma Gepard finance vznikla roku 2003, tehdy ještě pod názvem Gepart s.r.o. O tři roky později pak došlo k přejmenování na současný název a od roku 2009 tato společnost nabízí své služby klientům na jednotlivých franšízových pobočkách. V dalších letech se pak firma dále rozšiřovala, počet jejích poboček stoupal a Gepard finance se staly významným hráčem na českém brokerském trhu.

Ocenění kvality značkou Superbrands

O tom, že v Gepard finance svoji práci dělají skutečně dobře, svědčí i prestižní ocenění Superbrands za rok 2017. Tato cena se uděluje společnostem, které prokazují přátelský přístup ke klientům, poskytují nejlepší služby a mají dobrou pověst. Ocenění Superbrands 2017 tak pouze potvrzuje, že Gepard finance patří ve svém oboru mezi špičku a jsou jednou z nejvýznamnějších českých firem, zaměřených na hypoteční poradenství.

Sídlo společnosti

Adresa: Sokolovská 192/79, 180 00 Praha 8-Karlín

Hypotéka je určena:

  • Pro každého, kdo potřebuje financovat své bydlení
  • Pro každého, koho zajimají alternativy běžných bankovních hypoték
  • Pro každého, kdo chce refinancovat hypotéku

Hypotéka není určena:

  • Pro ty, kdo nemají trvalý příjem
  • Pro ty, kdo ještě nedosáhli věku 15 let
  • Lidem, kteří hledají jen malou půjčku do výplaty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč