Často kladené otázky GE Money hypotéka

GE Money hypotéka

GE Money hypotéka

 • výhodná hypotéka bez zbytečných poplatků
 • úvěry od 300 000 Kč až do 80% hodnoty nemovitosti
 • doba splatnosti hypotéky je 5 až 30 let
 • možnost fixace úrokové sazby až na 10 let

Žádost o hypotéku

Často kladené otázky GE Money hypotéka

Otázka Odpověď
Jaké jsou u této hypotéky od GE Money Bank limity? Minimální částka, kterou si v rámci hypotéky můžete půjčit, je 300 000 Kč, maximum není nijak omezeno, ale závisí na tržní ceně dané nemovitosti – smlouvy je na max. 80 procent její tržní ceny.
Jaká je doba splatnosti hypotéky? Můžete si sami vybrat, jak dlouho budete chtít hypotéku GE Money splácet – od pěti až do třiceti let.
Jakým způsobem je hypotéku GE Money možné čerpat? Hypotéku lze čerpat buď postupně, nebo jednorázově. Čerpání ale musí být zahájeno nejpozději do jednoho roku od podpisu smlouvy (v případě refinancování do půl roku) a nejpozději do dvou let od podpisu smlouvy musí být ukončeno.
Na co mohu peníze z hypotečního úvěru použít? Stejně jako u jiných hypoték, i zde platí, že úvěr můžete použít na stavbu, koupi, rekonstrukci nebo modernizaci nemovitosti. Kromě toho lze úvěr použít i na vypořádání vlastnických vztahů, refinancování stávající půjčky na bydlení nebo na kombinací více účelů v jednom.
Jaké doklady nebo dokumenty budu muset předložit, abych hypotéku dostal? Vždy budete potřebovat dva doklady totožnosti, výpis z bankovního účtu, doklad o příjmu (resp. daňové přiznání), doklady o nemovitosti (většinu z nich za vás zajistí samotná banka) a doklady o účelu použití hypotečního úvěru. Přesné informace, jaké doklady a dokumenty budou třeba, vám sdělí pracovník banky.
Jakým způsobem budu hypotéku bance splácet? Dokud nemáte úvěr vyčerpaný, platíte pouze měsíční úroky z vyčerpané částky. Po vyčerpání půjčky pak hradíte pravidelné měsíční anuitní splátky, které jsou složeny z jistiny a úroků. Důležité je také to, že splátky je třeba hradit inkasem z vašeho běžného účtu u GE Money. Den, ke kterému se bude každý měsíc platba odesílat, si ale můžete vybrat sami.
Mohu si o hypotéku zažádat bez manželky, nebo musím mít její souhlas? Bohužel ne – pokud jste v manželském svazku a nemáte zúžené nebo rozdělené společné jmění (jestliže ano, je třeba mít notářské ověření) musíte si o hypotéku zažádat společně s vaší manželkou/manželem.
Jak je na tom hypotéka GE Money s poplatky – za vedení účtu, poskytnutí úvěru atd.? V tomto ohledu je na tom hypotéka GE Money velmi dobře – nemusíte platit žádný poplatek za vyřízení hypotéky, odhad nemovitosti, výpis z katastru nemovitostí, vedení hypotečního účtu atd. Při měsíčním kreditním příjmu alespoň 7 000 Kč máte navíc zdarma i vedení běžného účtu GE Money.
Jak vysoké jsou u této hypotéky její úrokové sazby? Úroky jsou zde složeny ze dvou složek – variabilní a pevné. Variabilní složka se mění max. jednou za měsíc, pevná může být platná po celou dobu trvání hypotéky nebo ji lze zafixovat na rok, tři roky nebo pět let. Přesnou výši aktuálních úrokových sazeb najdete v úrokovém lístku GE Money Bank.
Proč bych si měl vzít hypotéku zrovna od GE Money Bank? Hypotéka GE Money se vyplatí všem, i těm, kteří ještě u této banky žádný účet nemají. Jejími největšími přednostmi jsou nulové poplatky, variabilita, možnost fixace úrokové sazby nebo volba dne, ke kterému budete úvěr splácet. Důvodů, proč si vzít tuto hypotéku je ale více, veškeré podrobnosti naleznete na webových stránkách GE Money.

Časté překlepy

gemoney hypotéka, ge-money hypotéka, ge mony hypotéka

Hypotéka je určena:

 • zaměstnancům i podnikatelům, kteří mohou doložit svoje příjmy
 • lidem starším 18 let, kteří chtějí výhodně financovat svoje bydlení
 • jednotlivcům i manželským párům s bydlištěm nebo trvalým pobytem v ČR
 • lidem, kteří mají zájem o koupi, stavbu nebo refinancování nemovitosti

Hypotéka není určena:

 • žadatelům pod 18 let nebo cizincům bez trvalého pobytu v ČR
 • lidem bez příjmů nebo těm, kteří svoje příjmy nemohou nijak doložit
 • zájemcům o úvěr, kteří nepředloží požadované doklady a dokumenty
 • těm, kteří nechtějí mít běžný účet vedený u GE Money Bank