Expobank CZ a.s.

Expobank hypotéka

Expobank hypotéka

  • Expobank přestala poskytovat hypotéky

Žádost o hypotéku

Společnost Expobank CZ a.s.

Poskytovatelem IQ hypotéky je Expobank, která na českém finančním trhu působí již od roku 1991. Ještě v nedávno tato instituce působila pod názvem LBBW Bank, po změnách v její vlastnické struktuře ale došlo k jejímu přejmenování na současný název Expobank. Tato banka u nás patří k těm méně známým, s čímž souvisí i velmi nízký počet poboček – těch je v celé ČR pouhých osm. Kromě hypoték nabízí Expobank i další finanční produkty, mimo jiných např. běžné účty, platební karty, spořicí účty, termínované vklady, pojištění atd. Speciální nabídku má banka i pro podnikatele a firmy, pro náročné klienty pak poskytuje služby privátního bankovnictví.

Kontaktní údaje

Poboček Expobank je v ČR pouze osm, z toho dvě jsou v Praze. Hlavní sídlo banky se nachází na adrese Vítězná 126/1, 150 00, Praha 5. Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky k IQ hypotéce nebo jiným produktům Expobank, můžete se na tuto banku obrátit telefonicky na linkách 800 700 700 nebo 844 844 822. E-mailové dotazy můžete posílat na info@expobank.cz a další možností je kontaktní formulář na internetových stránkách banky.

Expobank (LBBW) na internetu a sociálních sítích

Webová prezentace Expobank není příliš zajímavá a na první pohled je vidět, že tato banka v Česku nepatří k těm největším. Stránky najdete na adrese www.expobank.cz a můžete si na nich přečíst informace k veškerým produktům, které tato banka u nás nabízí, adresy všech poboček, dokumenty, ceníky a další důležité údaje. Kromě češtiny jsou stránky k dispozici i v anglickém a německém jazyce. Ze sociálních sítí lze profil Expobank sledovat např. na Facebooku nebo LinkedIn.

Sídlo společnosti

Adresa: Vítězná 126/1 , Praha 5, 150 00

Hypotéka je určena:

  • Osobám starším 18 let, které chtějí hypoteční úvěr s nízkými úroky
  • Zaměstnancům nebo podnikatelům, kteří mají čistý příjem alespoň 10 000 Kč měsíčně
  • Lidem, kteří chtějí postavit nebo si koupit byt, dům či jinou nemovitost
  • Osobám, které nemají zápis v registru dlužníků

Hypotéka není určena:

  • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let
  • Žadatelům se záznamem v registru dlužníků
  • Lidem s příliš nízkým příjmem (pod 10 000 Kč měsíčně)
  • Těm, kteří potřebují hypotéku na vyšší částku než je 12 000 000 Kč