Často kladené otázky Esofin nebankovní hypotéka

Esofin nebankovní hypotéka

Esofin nebankovní hypotéka

 • Nebankovní hypotéka, kterou můžete použít na jakýkoliv účel
 • Minimální výše půjčky je 100 000 Kč
 • Doba splatnosti už od jednoho měsíce až po 30 let
 • Hypotéku můžete kdykoliv splatit

Často kladené otázky Esofin nebankovní hypotéka

Otázka Odpověď
Jaké jsou u této hypotéky limity? Jakou maximální částku mohu dostat? Nejnižší částka, kterou si můžete vypůjčit, je 100 000 Kč, maximální hranice nijak stanovena není, její výše je daná zástavní hodnotou nemovitosti.
Kde si mohu o hypotéku zažádat? Jednou z výhod Esofin.cz hypotéky je to, že nemusíte nikam jezdit – žádost o úvěr si můžete podat z pohodlí vašeho domova přes internetové stránky této společnosti a pracovník firmy pak za vámi přijede – společnost působí po celé ČR.
Jak dlouho budu úvěr splácet? Mohu půjčku splatit i předčasně? Minimální doba splatnosti je pouhý jeden rok, maximum je 30 let. Jak dlouho budete splácet, záleží na vás, výši splátek a celkovou sobu splatnosti si můžete sami navrhnout podle vašich potřeb a možností. Je zde ale jedno omezení – hypotéku může klient splácet pouze do svých 73 let věku.
Musí se jednat o moji vlastní nemovitost, nebo může jít o dům někoho z rodiny nebo známých? Nemusí se jednat výhradně o vaši nemovitost. Klidně může jít i o nemovitost jiné osoby, samozřejmě její majitel musí k zástavě objektu udělit souhlas.
Jaké doklady si mám před podpisem smlouvy nachystat? Potřebovat budete dva doklady totožnosti, nabývací titul k nemovitosti, číslo bankovního účtu a další dokumenty – pracovník společnosti Esofin.cz vám předem sdělí, co vše bude k vyřízení hypotéky třeba doložit.
Bude potřeba, abych nechal udělat odhad nemovitosti? Není to nutné – odhad nemovitosti provádí Esofin.cz na své vlastní náklady, takže se o tuto věc nemusíte starat.
Je možné hypotéku dostat i na nemovitost, na které už je zástavní právo? Ano, je to možné – jedná se o tzv. přeúvěrování.
Jaká je výše měsíčních splátek? Mohu si ji sám nastavit? To, kolik budete splácet, závisí i na vašem rozhodnutí. Můžete si sami určit, jak vysokou částku jste měsíčně schopni splácet nebo na jak dlouhou dobu si chcete splátky svojí hypotéky rozložit.
Jméno této společnosti mi nic neříká. Nemůže se jednat o podvod? Nemusíte mít z ničeho obavy, o žádný podvod se nejedná. Společnost Esofin.cz působí na trhu již od roku 1995 a má tak více než 20 let zkušeností s poskytováním různých typů úvěrů.
Proč bych si měl o hypotéku požádat právě u Esofin.cz? Hypotéka od společnosti Esofin.cz se vyplatí zejména těm, kteří nemohou dostat úvěr od běžné bankovní instituce. Pokud máte možnost zastavit nemovitost a potřebujete vyšší půjčku, je hypotéka Esofin.cz ideálním řešením. Velkým plusem je také možnost předčasného splacení, aniž by se vám dopočítávaly další úroky.

Časté překlepy

ezofin

Hypotéka je určena:

 • Lidem, kteří potřebují půjčku a mají nemovitost, jež mohou zastavit
 • Těm, kteří nemohou dostat úvěr od žádné banky
 • Zájemcům o úvěr, co mají někoho, kdo souhlasí s poskytnutím jeho nemovitosti do zástavy
 • Žadatelům o vyšší půjčku s možností dlouhé doby splácení

Hypotéka není určena:

 • Zájemcům mladším 18 let nebo nesvéprávným osobám
 • Těm, kteří nemají vlastní nemovitost ani nikoho, kdo by se zástavou svého objektu souhlasil
 • Lidem, kteří potřebují půjčku menší než je 250 000 Kč
 • Žadatelům, kteří nemohou doložit požadované doklady a dokumenty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč