Česká pojišťovna a. s.

Hypotéka České pojišťovny

Hypotéka České pojišťovny

  • V současnosti neposkytuje hypotéky

Společnost Česká pojišťovna a. s.

Česká pojišťovna patří mezi tradiční a nejdůvěryhodnější finanční instituce na naše území. Má velmi dlouhou tradici (více než 185 let) a stále zůstává největší pojišťovnou v Česku. Nabízí širokou nabídku různých druhů pojištění, jako je např. životní, úrazové, cestovní, povinné ručení, pojištění domácnosti, ale třeba i pojištění odpovědnosti nebo pojištění zvířat. Kromě toho ale nabízí i některé další finanční produkty, jako jsou hypotéky, finanční poradenství nebo důchodové spoření. Vedle pestré nabídky služeb pro občany má Česká pojišťovna i velké množství pojišťovacích produktů pro firemní klienty. Spoustu druhů pojištění si mohou zájemci sjednat i online přes webové stránky.

Kontaktní údaje

Pokud budete mít jakékoliv dotazy k nabídce hypoték nebo jiných produktů České pojišťovny, můžete tuto instituci kontaktovat telefonicky, online nebo osobně. Pro telefonický kontakt je určena speciální klientská linka 841 114 114, pro písemné dotazy stačí vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách pojišťovny. Pokud raději upřednostňujete osobní kontakt, můžete využít libovolnou pobočku České pojišťovny nebo se obrátit na některého z jejích odborných poradců.

Česká pojišťovna na internetu a sociálních sítích

Internetové stránky České pojišťovny najdete na adrese www.ceskapojistovna.cz. Na webu převažuje modrá a žlutá (tedy barvy z loga pojišťovny) a obsahuje veškeré základní informace k jednotlivým produktům, které pojišťovna nabízí. Na úvodní stránce webu je i odkaz pro přihlášení do klientské zóny a stránky jsou kromě češtiny dostupné i v anglickém jazyce. Pokud rádi sledujete, co je nového na sociálních sítích, můžete si přidat do oblíbených profily České pojišťovny na Facebooku, Twitteru nebo na Google+.

Sídlo společnosti

Adresa: Spálená 75, Praha 1

Hypotéka je určena:

  • Lidem, co chtějí postavit nový dům nebo jinou nemovitost
  • Lidem, kteří plánují koupi vlastního bytu či domu
  • Lidem, jež potřebují rekonstruovat svoje stávající bydlení
  • Lidem, kteří chtějí výhodnou hypotéku s dobrými podmínkami

Hypotéka není určena:

  • Těm, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
  • Těm, kteří nemají žádné příjmy nebo by nebyli schopni úvěr splácet
  • Těm, kteří hledají jen malou a krátkodobou půjčku na pár měsíců
  • Těm, kteří nedoloží požadované doklady a dokumenty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč