Často kladené otázky Hypotéka České pojišťovny

Hypotéka České pojišťovny

Hypotéka České pojišťovny

  • V současnosti neposkytuje hypotéky

Často kladené otázky Hypotéka České pojišťovny

Otázka Odpověď
Kde si mohu o hypotéku České pojišťovny požádat? Zaujala -li Vás nabídka hypoték České pojišťovny, žádost si můžete podat jednoduše přes internet, dále pak po telefonu nebo osobně na pobočkách pojišťovny.
Na jak dlouhou dobu si mohu tuto hypotéku vzít? Minimální doba splatnosti hypotéky je jeden rok, naopak maximální období, na nějž si lze splátky rozložit, je 30 let.
Jaká je minimální a maximální výše hypotéky? Minimum je pevně stanoveno na 300 000 Kč, maximální částka pak není pevně daná a závisí především na ceně nemovitosti.
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení hypotéky potřebovat? Rozhodně po Vás budou vyžadovány osobní doklady totožnosti, dále bude třeba mít i některé další dokumenty – přesné požadavky Vám sdělí Váš hypoteční poradce.
Na jaké účely je hypotéka České pojišťovny vhodná? Hypotečních úvěrů nabízí Česká pojišťovna hned několik a tak i jejich možnosti využití jsou poměrně široké – od koupě bytu či domu, přes stavbu nemovitosti až po vypořádání majetkových vztahů nebo např. privatizace obecních bytů.
Je u této hypotéka možnost fixace úroků? Pokud ano, tak na jak dlouho? Ano, stejně jako u konkurenčních poskytovatelů, tak i u České pojišťovny mají její klienti možnost nechat si úrokovou sazbu zafixovat – v tomto případě na 1 rok až 15 let.
Je možné si vzít hypotéku i bez dokládání příjmů? Ano, jedním z hypotečních úvěrů České pojišťovny je speciální hypotéka bez nutnosti prokazování příjmů. U tohoto úvěru jsou ale trochu jiné podmínky než u klasické hypotéky.
Mohu hypotéku dostat, i když mám zápis v registru dlužníků? Teoreticky to možné jo, záleží vždy na konkrétním případě. U velkých dlužníků je žádost zamítnuta, pokud má ale žadatel záznam z nějakého méně závažného důvodu a je předpoklad, že bude hypotéku řádně splácet, může mu být úvěr poskytnut.
Nabízí Česká pojišťovna i předhypoteční úvěry? Ano, např. v situaci, kdy potřebujete peníze na privatizaci obecního bytu, můžete využít nabídky výhodného předhypotečního úvěru.
Proč bych si měl vzít hypotéku zrovna od České pojišťovny? Velkou výhodou je např. 20% sleva na pojištění dané nemovitosti, možnost odložení splátek, nízké úroky nebo kvalitní finanční poradenství. Česká pojišťovna patří mezi nejspolehlivější finanční instituce v ČR a i díky tomu jsou její hypotéky jedny z nejlepších na trhu.

Časté překlepy

hypotéka čp

Hypotéka je určena:

  • Lidem, co chtějí postavit nový dům nebo jinou nemovitost
  • Lidem, kteří plánují koupi vlastního bytu či domu
  • Lidem, jež potřebují rekonstruovat svoje stávající bydlení
  • Lidem, kteří chtějí výhodnou hypotéku s dobrými podmínkami

Hypotéka není určena:

  • Těm, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
  • Těm, kteří nemají žádné příjmy nebo by nebyli schopni úvěr splácet
  • Těm, kteří hledají jen malou a krátkodobou půjčku na pár měsíců
  • Těm, kteří nedoloží požadované doklady a dokumenty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč