Často kladené otázky Hypotéka od Lišky

Hypotéka od Lišky

Hypotéka od Lišky

 • Hypoteční úvěr, jehož poskytovatelem je Hypoteční banka
 • Hypotéka může být poskytnuta až do 100 % hodnoty nemovitosti
 • Minimální výše hypotečního úvěru je 300 000 Kč
 • Možnost fixace úrokové sazby až na 30 let

Často kladené otázky Hypotéka od Lišky

Otázka Odpověď
Jak si mohu o hypotéku od Lišky zažádat? O hypotéku od Lišky si můžete požádat velmi snadno přes internet. Stačí si jen otevřít webové stránky ČMSS, přejít na odkaz Hypotéka od Lišky a vyplnit krátký kontaktní formulář. Po jeho odeslání pak jen počkejte, až se vám ozve hypoteční poradce, který s vámi žádost projedná.
Do jaké výše hodnoty zastavené nemovitosti mi může být hypotéka poskytnuta? Hypotéka od Lišky vám může být poskytnuta až do výše 100 procent ze zástavní hodnoty Vaší nemovitosti.
Jaká je naopak minimální částka hypotečního úvěru? Minimální výše hypotečního úvěru je 300 000 Kč.
Mohu hypotéku od Lišky dostat i bez ručení nemovitostí? Ne, bohužel, bez poskytnutí nemovitosti do zástavy hypotéku dostat nemůžete.
Jaká je výše úroků u této hypotéky? Výše úroků závisí na několika faktorech, např. na době fixace úrokové sazby, na poměru výše úvěru k zástavní hodnotě nemovitosti, na typu hypotéky atd. Obecně ale úrokové sazby u hypotéky od Lišky patří k těm nejnižším.
Na jak dlouhou dobu mohu využít fixaci úrokové sazby? Fixaci úrokové sazby si můžete nastavit minimálně na jeden rok, maximálně pak na 30 let.
Mohu dostat hypotéku od Lišky i bez dokládání příjmů? Ano, i tento typ hypotéky je možný, musíte ale počítat s tím, že úvěr vám bude poskytnut jen do 50 procent zástavní hodnoty nemovitosti.
Je možné získat i předhypoteční úvěr? Ano, je to možné. Předhypoteční úvěr je vhodný např. pro ty, co chtějí koupit družstevní byt nebo jinou nemovitost, na kterou zatím nelze vložit zástavní právo. Maximální výše předhypotečního úvěru je 5 000 000 Kč, naopak minimum je 200 000 Kč.
Kdo je poskytovatelem hypotéky od Lišky? Poskytovatelem hypotéky od Lišky je Hypoteční banka – jednička na trhu s hypotékami s nejširší nabídkou hypotečních úvěrů v ČR.
Proč bych si měl vzít zrovna hypotéku od Lišky? Hypotéka od Lišky má spoustu předností – nízké úroky, možnost dlouhodobé fixace úrokové sazby, výběr z velkého množství variant hypotéky, výhodné a levné pojištění atd. Hypotéka od Lišky se vyplatí každému, kdo hledá výhodný a férový úvěr na financování bydlení.

Časté překlepy

čmss hypotéka

Hypotéka je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří jsou způsobilí k právním úkonům
 • Lidem, kteří plánují koupi, stavbu nebo rekonstrukci nemovitosti
 • Lidem, kteří chtějí výhodný hypoteční úvěr s nízkými úroky
 • Lidem, kteří potřebují půjčit na bydlení a chtějí splácet co nejdelší dobu

Hypotéka není určena:

 • Zájemcům mladším 18 let nebo těm, kteří byli zbaveni svéprávnosti
 • Těm, kteří potřebují úvěr na jiný účel než je bydlení
 • Lidem, kteří mají zájem pouze o mikropůjčku nebo krátkodobý úvěr
 • Těm, co nemohou nebo nechtějí ručit žádnou nemovitostí

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč