Často kladené otázky Nebankovní hypotéka AsisTeam

Nebankovní hypotéka AsisTeam

Nebankovní hypotéka AsisTeam

  • V současnosti neposkytuje hypotéky

Často kladené otázky Nebankovní hypotéka AsisTeam

Otázka Odpověď
Jak si mohu podat žádost o hypotéku AsisTeam? Žádosti se podávají po internetu, a sice na webových stránkách společnosti AsisTeam, Stačí jen vyplnit krátký formulář a počkat, až se vám pracovník této firmy ozve.
Na jak dlouhou dobu si můžu rozložit splácení hypotéky? Maximální doba splatnosti je u této hypotéky určena na 25 let.
Na jak vysokou částku mi může být hypoteční úvěr poskytnut? To záleží vždy na konkrétním případě, nicméně standardně je maximum do 60 % nemovitosti.
Jak vysoké jsou u této hypotéky její úrokové sazby? Pevná úroková sazba je v tomto případě 10.99 % p.a.
Jak dlouho bude trvat, než mi budou vyplaceny peníze? O d okamžiku, kdy si podáte žádost o hypoteční úvěr, by vám měly být peníze vyplaceny nejpozději do 40 dnů (obvykle je to mezi 21 až 40 dny).
Na co všechno je možné peníze využít? Možností, na co použít hypotéku od společnosti AsisTeam je spousta – peníze lze využít na nákup nemovitosti či stavebního pozemku, koupi spoluvlastnického podílu na nemovitosti, stavbu, dostavbu či rekonstrukci bydlení, vypořádání majetkových nároků, zisk členských práv v družstvu, připojení objektu k veřejným sítím atd. Další variantou je refinancování Vašeho aktuálního úvěru na bydlení a využít můžete také tzv. americkou neúčelovou hypotéku.
Je možné použít jako zástavu i práva k družstevnímu bytu? Ano, místo nemovitosti je možné hypotéku zajistit prostřednictvím převodu práv k družstevnímu bytu.
Mohu mít hypotéku zajištěnou nemovitostí, kterou mám na Slovensku? Bohužel to není možné – nemovitost, poskytnutá do zástavy, musí být výhradně na území České republiky. Jakoukoli zahraniční nemovitost použít nelze.
Nabízí společnost AsisTeam i americké hypotéky? Ano, můžete si vzít i americkou hypotéku, která je neúčelová – v takovém případě na základě zástavy Vaší nemovitosti dostanete úvěr, který pak můžete využít na cokoliv budete chtít.
Proč bych si měl vzít hypotéku právě od AsisTeam? Výhodou hypoték od AsisTeam je mimo jiné to, že se jedná o nebankovní úvěry – jsou tak určené i těm, kteří nesplňují podmínky pro získání hypotéky od bank. Dalším plusem je možnost vybrat si z několika typů splácení, snadné vyřízení hypotéky a celá řada dalších výhod.

Časté překlepy

asis team

Hypotéka je určena:

  • Pro ty, co potřebují úvěr na financování svého bydlení
  • Pro ty, kteří nemohou dostat hypotéku od banky
  • Pro ty, kteří mají možnost poskytnout do zástavy nemovitost
  • Pro ty, co chtějí výhodně refinancovat svůj stávající úvěr na bydlení

Hypotéka není určena:

  • Lidem, kterým ještě nebylo 18, nebo nemohou uzavírat žádné smlouvy
  • Lidem, kteří nemohou úvěr zajistit žádnou nemovitostí
  • Lidem, kteří mohou do zástavy poskytnout pouze nemovitost v zahraničí
  • Lidem, kteří potřebují hypotéku na delší období než je 25 let

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč