Často kladené otázky Aktivafin hypotéka

Aktivafin hypotéka

Aktivafin hypotéka

  • V současnosti neposkytuje hypotéky

Často kladené otázky Aktivafin hypotéka

Otázka Odpověď
Kde si mohu podat žádost o hypotéku Aktivafin? Žádost si můžete podat jednoduše online vyplněním jednoduchého formuláře, dále pak telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty.
Jaké je maximální doba splatnosti této hypotéky? Splácení hypotečního úvěru Aktivafin si můžete rozložit až na dobu 20 let.
Jakým způsobem se hypotéka Aktivafin splácí? Hypotéka se splácí pravidelnými měsíčními anuitními splátkami, s tím, že každá splátka zahrnuje úrok + jistinu.
Existuje nějaká hypoteční kalkulačka, kde bych si mohl předem spočítat výši splátek? Ano, přímo na internetových stránkách společnosti Aktivafin si můžete zadat požadovanou výši hypotečního úvěru a dobu splácení. Po nastavení těchto dvou údajů se vám automaticky zobrazí výše případné měsíční splátky.
Budu muset za poskytnutí hypotéky uhradit nějaký poplatek? Ano, za poskytnutí hypotečního úvěru si společnost Aktivafin účtuje jednorázový poplatek, jeho přesnou výši vám po podání žádosti sdělí pracovník firmy.
Mohu hypotéku dostat i přesto, že mám zápis v registru dlužníků? Určitě ano – jedná se o nebankovní hypotéky, takže nabídka je určena i lidem, kteří mají dluhy a zápis v registrech. Rozhodně není záznam v registru dlužníků překážkou, rozhodující je ručení nemovitostí.
Co když budu chtít hypotéku splatit předčasně? Nehrozí mi za to nějaká pokuta? Jednou z výhod této nebankovní hypotéky jsou právě výhodné možnosti předčasného splacení. Celý úvěr můžete předčasně splatit kdykoliv budete chtít a navíc bez fixací a dopočítávání úroků. Doplatíte tedy pouze poplatek spolu se zbytkem jistiny, žádné další sankce vám za předčasné splacení nehrozí.
Mohu si o hypotéku zažádat, i když nemám žádnou nemovitost, kterou bych mohl ručit? Bohužel to možné není, jedná se o hypotéku s ručením nemovitostí a bez ní vám úvěr být poskytnut nemůže.
Název této společnosti jsem nikdy neslyšel. Nejedná se o nějaký podvod? V žádném případě – společnost Aktivafin patří mezi zavedené a prověřené nebankovní instituce a o jejích kvalitách svědčí stovky spokojených klientů z celé ČR. Rozhodně nemusíte mít strach podat si žádost právě zde – žádné riziko, že byste přišli o svoje peníze, vám nehrozí.
Proč bych si měl vzít hypotéku právě od společnosti Aktivafin? Pokud nemůžete dostat hypotéku od banky (např. z důvodu negativního záznamu v registrech nebo z jiné příčiny) a máte možnost ručit nemovitostí, je nabídky hypotečních úvěrů Aktivafin ideálním řešením. Hlavními výhodami jsou rychlost, profesionalita, nízké poplatky a úroky a spousta dalších předností. S hypotékou od Aktivafin rozhodně chybu neuděláte.

Časté překlepy

aktiva fin hypotéka

Hypotéka je určena:

  • Osobám starším 18 let, které jsou způsobilé provádět právní úkony
  • Zájemcům o úvěr, kteří mohou ručit nemovitostí
  • Lidem, kteří potřebují půjčit na koupi nebo rekonstrukci svojí nemovitosti
  • Těm, kteří nemohou dostat hypotéku od banky

Hypotéka není určena:

  • Těm, kterým ještě nebylo 18 let
  • Lidem, co nemají žádnou nemovitost, kterou by mohli dát do zástavy
  • Zájemcům o úvěr, kteří jej potřebují na delší dobu než 20 let
  • Těm, co potřebují jen malou a krátkodobou půjčku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč