Často kladené otázky Acema Credit hypotéka

Acema Credit hypotéka

Acema Credit hypotéka

 • Nebankovní americká hypotéka, je nutno ručit nemovitostí
 • Hypotéka až do 50 000 000 Kč
 • Doba splatnosti hypotéky 20 let
 • Není nutno dokládat příjmy a hypotéka je i pro osoby se záznamem v registru dlužníků

Často kladené otázky Acema Credit hypotéka

Otázka Odpověď
Kde mohu získat tuto hypotéku? O záchrannou hypotéku si můžete požádat jednoduše přes internet z pohodlí vašeho domova, případně zavolat na klientskou linku.
Kolik peněz mohu díky záchranné hypotéce čerpat? Minimální částka je stanovena na 100 000 Kč, naopak maximum, které vám může být poskytnuto, je 50 000 000 Kč.
Jaká je u této hypotéky její doba splatnosti? Záleží na vás, na jak dlouhé časové období si splácení rozložíte. Maximální doba splatnosti je ale 20 let.
Mohu hypotéku dostat, i když nemám nemovitost, kterou bych mohl ručit? Bohužel ne – základní podmínkou této americké hypotéky je ručení nemovitostí.
Jakými typy nemovitostí je možné ručit? Může se jednat např. o rodinný dům, byt, chatu nebo chalupu, kancelář, obchodní prostory nebo pozemek. Důležité je to, že objekt musí být v osobním vlastnictví. Pouze v Praze a jejím okolí je možné ručit i bytem v družstevním vlastnictví.
Opravdu nebudu ke schválení žádosti potřebovat doklady o svých příjmech? Ne, u této hypotéky je rozhodující nemovitost, kterou poskytnete do zástavy, příjmy se v tomto případě nijak neověřují.
Mohu záchrannou hypotéku dostat, i když už mám zápis v registru dlužníků? Ano, tato hypotéka je ideální právě pro ty zájemce, kteří mají záznam v registrech a jinde by tak půjčku nedostali. U záchranné hypotéky Acema credit záznam v registru dlužníků nijak nevadí.
Jak často a jakým způsobem je možné hypotéku splácet? Hypotéka se splácí klasicky pravidelnými měsíčními splátkami, které se hradí převodem z účtu klienta. Podmínkou je zřídit si trvalý příkaz k úhradě splátek.
Jaké jsou u této hypotéky poplatky a úroky? Před podpisem smlouvy se nikdy žádné poplatky hradit nemusí, jinak aktuální sazebník je ke stažení na webových stránkách Acema credit. Co se týká úrokových sazeb, tak ty jsou docela nízké a začínají už na 6,9 % p.a.
Proč bych si měl vzít úvěr zrovna od Acema credit? Výhoda Záchranné hypotéky spočívá především v tom, že je vhodná i pro ty, co mají záznam v registru dlužníků nebo nemohou doložit své příjmy. Oproti běžným spotřebitelským nebankovním úvěrům pak nabízí výrazně nižší úroky a celkově mnohem lepší podmínky.

Časté překlepy

AcemaCredit hypotéka, Acema kredit hypotéka

Hypotéka je určena:

 • Zájemcům o půjčku od 18 let, kteří za ni mohou ručit nemovitostí
 • Lidem, kteří mají záznam v registru a od banky by tak úvěr nedostali
 • Těm, co potřebují půjčku bez dokládání příjmů
 • Lidem, co chtějí vyšší úvěr s delší dobou splatnosti a za výhodných podmínek

Hypotéka není určena:

 • Žadatelům, kteří nemají žádnou nemovitost, kterou by mohli za úvěr ručit
 • Těm, co hledají jen malou půjčku na krátkou dobu
 • Zájemcům o hypotéku vyšší než 50 000 000 Kč nebo na delší dobu než je 20 let
 • Lidem, co nedoloží požadované doklady a dokumenty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč