Často kladené otázky TOMMY STACHI

TOMMY STACHI

Recenze TOMMY STACHI

 • Půjčky pro zaměstnance, živnostníky i seniory
 • Rychlá výplata peněz v hotovosti do 20 minut
 • Možnost vyřídit si půjčku online
 • Předčasné splacení zdarma

Kontaktní formulář

Často kladené otázky TOMMY STACHI

Otázka Odpověď
Co musím splňovat, abych mohl půjčku dostat? Základními podmínkami, které musí všichni žadatelé o půjčku splňovat je minimální věk 21 let, česká nebo slovenská státní příslušnost a dostatečný příjem. Snadná půjčka je poskytována zaměstnancům, podnikatelům i seniorům, ve všech případech je třeba předložit požadované doklady.
Mohu si půjčku vyřídit online nebo musím jet na pobočku? Není to nutné. Půjčku je možné vyřídit online z domova, v takovém případě pak za vámi přijede kurýr s připravenou smlouvou. Tu podepíšete a hned další pracovní den vám budou peníze odeslány na váš bankovní účet.
Jak dlouho bude trvat, než dostanu peníze? Záleží na tom, jestli smlouvu uzavřete přímo na pobočce, nebo online s podpisem smlouvy u kurýra. V případě uzavření úvěrové smlouvy na pobočce jsou peníze vypláceny v hotovosti na ruku, přičemž celý proces včetně vyřízení nezabere více než 20 minut. Pokud smlouvu uzavřete online, peníze budou odeslány na bankovní účet následující den po podpisu smlouvy u kurýra.
Je možné o úvěr zažádat i po telefonu? Ano, je to možné. Kromě online žádosti můžete využít speciální telefonické linky 800 187 187 a požádat si o Snadnou půjčku od TOMMY STACHI po telefonu.
Na jak dlouho si mohu peníze půjčit? Doba splatnosti půjčky se pohybuje v rozmezí 12 – 42 měsíců.
Jakým způsobem lze úvěr od TOMMY STACHI splácet? Oproti konkurenčním poskytovatelům půjček společnost umožňuje svým zákazníkům hned několik různých možností, jak půjčku splácet. Kromě klasického bezhotovostního bankovního převodu můžete využít také vklad hotovosti na účet, platbu v hotovosti na pobočce nebo poštovní poukázku. Záleží jen na vás, který způsob platby vám nejvíce vyhovuje.
Mohu splatit půjčku i předčasně bez dalších poplatků? Samozřejmě. Pokud se rozhodnete svoji půjčku splatit předčasně, můžete tak učinit kdykoliv během trvání smlouvy a to bez jakýchkoliv pokut nebo dalších poplatků.
Jaké doklady potřebuji k půjčce, když jsem zaměstnanec? Jako zaměstnanec potřebujete mít dva platné doklady totožnosti (vždy občanský průkaz a k němu buď rodný list, řidičský průkaz nebo cestovní pas). Dále je třeba mít výpisy z účtu za poslední 2 měsíce, pracovní smlouvu, telefonní číslo do zaměstnání, v případě výplaty v hotovosti poslední 3 výplatní pásky a potvrzení o příjmu.
Jaké doklady potřebuji k půjčce, když jsem podnikatel? Živnostníci k žádosti o půjčku potřebují dva doklady totožnosti (stejně jako u zaměstnanců), dále pak živnostenský list, výpisy z bankovního účtu za poslední 2 měsíce, vydané faktury za poslední 2 měsíce a daňové přiznání za uplynulý rok.
Jaké doklady potřebuji k půjčce, když jsem důchodce? Pokud jste senior, k žádosti o půjčku je třeba mít dva doklady totožnosti a doklad o výplatě vašeho důchodu za poslední 2 měsíce (buď ve formě ústřižků poštovních složenek, nebo výpisů z bankovního účtu).
Je půjčka pouze pro starobní důchodce, nebo i pro invalidní? Půjčku od TOMMY STACHI si mohou vzít i zájemci, kteří pobírají invalidní důchod. I pro ně ale platí podmínka, že jejich měsíční příjem musí být vyšší než 10 000 Kč a tento příjem musí doložit.
Mohu dostat půjčku, i když na můj majetek probíhá exekuční řízení? Bohužel, toto možné není. Pokud byla na váš majetek nařízena exekuce, nemůžeme vám Snadnou půjčku poskytnout. Požádat si o ni můžete až po skončení, resp. splacení exekuce.

Půjčka je určena:

 • Zaměstnance, kteří dostávají pravidelnou výplatu
 • Živnostníky, kteří podnikají déle než půl roku
 • Seniory, kteří mají důchod (případně důchod s přivýdělkem) vyšší než 10 000 Kč
 • Ženy na mateřské dovolené s příjmy vyššími než 10 000 Kč
 • Občany České republiky, případně Slovenské republiky, s platným občanským průkazem

Půjčka není určena:

 • Nezaměstnané, kteří nemohou doložit své dostatečné příjmy
 • Živnostníky, kteří podnikají kratší dobu než šest měsíců
 • Důchodce s nízkým měsíčním příjmem
 • Zájemce splňující podmínky, kteří ale nemají české nebo slovenské občanství