Často kladené otázky Tommy Stachi

Tommy Stachi

Recenze Tommy Stachi

 • Půjčky pro zaměstnance i seniory
 • Rychlá výplata v hotovosti do 30 minut
 • Možnost vyřídit si půjčku online
 • Nenahlíží se do registru
 • Žádné poplatky předem

Kontaktní formulář

Často kladené otázky Tommy Stachi

Otázka Odpověď
Co musím splňovat, abych mohl půjčku dostat? Základní podmínkou, kterou musí všichni žadatelé o půjčku splňovat je česká státní příslušnost a dostatečný příjem. Půjčka Tommy Stachi je poskytována zaměstnancům, podnikatelům i seniorům, ve všech případech je třeba předložit požadované doklady. Samozřejmě žadatel o půjčku musí být starší 18 let.
Mohu si půjčku vyřídit online nebo musím jet na pobočku? Není to nutné. Půjčku je možné si vyřídit i online z domu, v takovém případě pak za vámi přijede kurýr s připravenou smlouvou. Tu podepíšete a hned další pracovní den vám budou peníze odeslány na váš bankovní účet.
Jak dlouho bude trvat, než dostanu vyplaceny peníze? Záleží na tom, jestli smlouvu uzavřete přímo na naší pobočce, nebo online s podpisem smlouvy u kurýra. V případě uzavření úvěrové smlouvy na pobočce jsou peníze vypláceny v hotovosti na ruku a to do pouhých třiceti minut od podpisu úvěrové smlouvy. Pokud smlouvu uzavřete online, peníze budou odeslány následující den po podpisu smlouvy u kurýra.
Je možné o úvěr zažádat i po telefonu? Ano, je to možné. Kromě online žádosti můžete využít speciální telefonické linky 841 188 188 a požádat si o půjčku Tommy Stachi po telefonu.
Na jak dlouho si mohu peníze půjčit? Doba splatnosti půjčky závisí na tom, zda smlouvu uzavřete přímo na pobočce nebo s podpisem mimo pobočku. Hotovostní půjčky na pobočce Tommy Stachi jsou poskytovány se splatností 6, 9, 12 nebo 18 měsíců u první půjčky, u opakovaných půjček až na 24 měsíců. Půjčky s podpisem mimo pobočku Tommy Stachi jsou poskytovány se splatností 6, 9 nebo 12 měsíců u prvního úvěru, u opakované půjčky pak max. na 18 měsíců.
Jakým způsobem lze úvěr Tommy Stachi splácet? Oproti konkurenčním poskytovatelům půjček umožňuje Tommy Stachi svým zákazníkům hned několik různých možností, jak půjčku splácet. Kromě klasického bezhotovostního bankovního převodu můžete využít také vklad hotovosti na účet, platbu hotovosti na pobočce nebo poštovní poukázku. Záleží jen na vás, který způsob platby vám nejvíce vyhovuje.
Mohu splatit půjčku i předčasně bez dalších poplatků? Samozřejmě. Pokud se rozhodnete svoji půjčku splatit předčasně, můžete tak učinit kdykoliv během trvání smlouvy a to bez jakýchkoliv pokut nebo dalších poplatků.
Jaké doklady potřebuji k půjčce, když jsem zaměstnanec? Jako zaměstnanec potřebujete mít dva platné doklady totožnosti (vždy občanský průkaz a k němu buď rodný list, řidičský průkaz nebo cestovní pas). Dále je třeba mít aktuální výpis z vašeho bankovního účtu s výplatou za poslední měsíc.
Jaké doklady potřebuji k půjčce, když jsem podnikatel? Živnostníci k žádosti o půjčku potřebují dva doklady totožnosti (stejně jako u zaměstnanců), dále pak živnostenský list, výpisy z bankovního účtu za poslední měsíc a vydané faktury za poslední měsíc.
Jaké doklady potřebuji k půjčce, když jsem důchodce? Pokud jste senior, k žádosti o půjčku je třeba mít dva doklady totožnosti a doklad o výplatě vašeho důchodu za poslední měsíc (buď ve formě poštovní složenky, nebo výpisu z bankovního účtu).
Je půjčka pouze pro starobní důchodce, nebo i pro invalidní? Půjčku Tommy Stachi si mohou vzít i zájemci, kteří pobírají invalidní důchod. I pro ně ale platí podmínka, že jejich měsíční příjem musí být vyšší než 10 000 Kč a tento příjem musí doložit.
Mohu dostat půjčku, i když mám záznam v registru dlužníků? Ano, to vůbec není problém. Podmínkou je mít dostatečný a doložený příjem, zápis v registru dlužníků nijak nevadí a posouzení žádosti neovlivní.
Mohu dostat půjčku, i když na můj majetek probíhá exekuční řízení? Bohužel, to možné není. Pokud byla na váš majetek nařízena exekuce, nemůžeme vám půjčku Tommy Stachi poskytnout. Požádat si o ni můžete až po skončení, resp. splacení exekuce.

Časté překlepy

Tomy Stachi, Tommi Stachi, Tommi Stachy

Půjčka je určena:

 • Zaměstnance, kteří dostávají pravidelnou výplatu na svůj bankovní účet
 • Živnostníky, kteří podnikají déle než půl roku a chodí jim příjmy na jejich bankovní účet
 • Seniory, kteří mají důchod (případně důchod s přivýdělkem) vyšší než 10 000 Kč
 • Občany České republiky s platným občanským průkazem

Půjčka není určena:

 • Nezaměstnané, kteří nemohou doložit svoje dostatečné příjmy
 • Živnostníky, kteří podnikají kratší dobu než šest měsíců
 • Důchodce s příliš nízkým měsíčním příjmem
 • Zájemce, splňující podmínky, kteří ale nemají českou státní příslušnost