Equa bank a.s.

RePůjčka Equa bank

Recenze RePůjčka Equa bank

  • Rychlá konsoliace půjček do 600 000 Kč
  • Splatnost až po 120 měsíců
  • Žádný poplatek za sjednání
  • Rychlé vyřízení půjčky, vysoká šance na schválení

Kontaktní formulář

Společnost Equa bank a.s.

Equa bank je mezi klienty velmi často vyhledávanou bankovní institucí, které na českém trhu působí již řadu let. Její bankovní produkty jsou notoricky známé i mimo okruh klientely společnosti, především díky masivní reklamní kampani. Právě produkt RePůjčka patří mezi nejoblíbenější z portfolia této banky. Equa bank působí v ČR už od roku 1994, v minulosti zde ale působila pod názvy IC Banka a Banco popolare. Současný název má Equa bank teprve od roku 2011, kdy došlo k převodu na novou společnost. Jedná se sice o menší banku, její spektrum produktů je ale docela široké – nabízí běžné účty, platební karty, internetové bankovnictví, půjčky, hypotéky, spoření a pojištění. Síť poboček Equa bank se neustále rozšiřuje, aktuálně má již více než 40 obchodních míst a stále vznikají nová.

Kontaktní údaje

Pro veškeré dotazy slouží u Equa bank klientské centrum na čísle 222 010 222, na které se dovoláte 7 dní v týdnu od 8 do 21 hodin, můžete také použít adresu klientske.centrum@equabank.cz. Další alternativou, jako banku oslovit, je kontaktní formulář na jejích webových stránkách – stačí jen vyplnit jméno, příjmení a telefonní číslo a vybrat si, z které pobočky vás mají kontaktovat. Sídlo banky se nachází na adrese Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8.

Equa bank na internetu a sociálních sítích

Equa bank je moderní bankovní institucí a tak i její internetová prezentace je velmi zdařilá. Na webové stránky se můžete podívat na www.equabank.cz, po grafické i obsahové stránce jde rozhodně o jeden z nejlepších bankovních portálů v ČR. Jako moderní banka samozřejmě Equa bank nezapomíná ani na sociální sítě – její profily můžete sledovat na Facebooku, Twitteru, Gooogle+, YouTube a LinkedIn.

Sídlo společnosti

Adresa: Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8

Půjčka je určena:

  • Těm, kteří potřebují splácet méně po stejnou dobu
  • Zaměstnancům nebo podnikatelům starším 18 let

Půjčka není určena:

  • Všem zájemcům, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
  • Lidem, kteří jsou nezaměstnaní, nebo nemají stálý a doložitelný příjem
  • Cizincům, kteří nemají povolení k trvalému pobytu na území České republiky