Často kladené otázky Nova credit

Nova credit

Recenze Nova credit

 • Rychlé nebankovní půjčky do 10 000 Kč
 • Jednotná doba splatnosti – vždy 25 dnů
 • Možnost prodloužení půjčky o jeden nebo dva týdny
 • Rychlé vyřízení, žádné skryté poplatky, žádost online přes internet

Kontaktní formulář

Často kladené otázky Nova credit

Otázka Odpověď
Jaké částky je možné si u Nova Credit půjčit? Půjčit si můžete minimálně 1 000 Kč, maximálně pak 10 000 Kč. Půjčit si lze pouze částky zaokrouhlené na celé tisícovky.
Na jak dlouhou dobu je možné si úvěr vzít? Doba splatnosti úvěru je u všech půjček jednotná a sice 25 dní. Pokud ale budete potřebovat, můžete si ji prodloužit.
Je možné podat si žádost o půjčku i esemeskou? Bohužel ne, žádosti o úvěr se podávají vždy online přes webové stránky společnosti Nova Credit.
Dá se půjčka v případě potřeby i prodloužit? Ano, půjčku lze prodloužit buď o 7 nebo o 14 dní. Za prodloužení splatnosti ale nejdříve musíte uhradit poplatek podle tabulky, kterou najdete na webových stránkách Novacredit půjčky.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti a následná výplata peněz na účet? Pokud si žádost podáte ve všední dny mezi 8.30 až 17.hodinou, bývá zpracování obvykle velmi rychlé a peníze můžete mít na účtě i během 30 minut. Záleží ale na více okolnostech, mimo jiné i na tom, u jaké banky máte účet- peníze se odesílají z účtu u České spořitelny.
Mohu si nechat peníze poslat složenkou, když účet nemám? Bohužel ne – peníze se posílají výhradně bezhotovostním bankovním převodem, jiná forma výplaty není možná.
Mohu peníze splatit i předčasně? Když je uhradím dříve, bude mi snížen poplatek? Peníze samozřejmě můžete splatit kdykoliv předem a žádné sankce vám za to nehrozí, poplatek se ale ani nesnižuje.
Je půjčka Novacredit vhodná i pro nezaměstnané nebo osoby na Úřadu práce? Vzhledem k tomu, že ve formuláři s žádostí je nutno vyplnit i údaje o vašem zaměstnavateli, půjčka tak není určena pro nezaměstnané a osoby v evidenci Úřadu práce.
Jaká je největší výhoda této půjčky? Hlavní výhoda Novacredit půjčky spočívá především v její rychlosti – v ideálním případě totiž můžete mít peníze už do půlhodiny na svém účtě. Další předností tohoto úvěru je snadné sjednání přes internet, možnost odložení splátky a absence skrytých poplatků.
V čem naopak spočívají negativa půjčky Novacredit? Mezi hlavní nevýhody úvěrů společnosti Nova Credit patří zejména vyšší poplatky (především ve srovnání s bankovními půjčkami, ale i oproti některým nebankovním), kratší doba splatnosti nebo nutnost uvádět údaje o vašem zaměstnavateli.

Časté překlepy

novakredit, nova kredit

Půjčka je určena:

 • Těm co potřebují rychlý úvěr a nemohou si půjčit od banky
 • Lidem, kteří mají zájem o krátkodobou menší půjčku
 • Plnoletým osobám, které mají stálé zaměstnání
 • Lidem, kteří mají bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Nezletilým osobám (těm, kterým ještě nebylo 18)
 • Zájemcům o vyšší půjčku než je 10 000 Kč
 • Těm, co potřebují půjčit na delší dobu, než je 25 dní
 • Nezaměstnaným nebo lidem v evidenci Úřadu práce