Často kladené otázky KRUK

KRUK

Recenze KRUK

  • Společnost, která se zabývá správou dluhů a jejich vymáháním
  • Kromě ČR působí i v několika dalších zemích Evropy
  • Se svými klienty jedná slušně s vstřícně – nejde o žádné tvrdé vymahače

Často kladené otázky KRUK

Otázka Odpověď
Přišel mi dopis od společnosti KRUK – co mám dělat? Pokud jste dopis od KRUKU dostali, znamená to, že jste jejich klienty a KRUK tak spravuje vaše závazky. Je tedy třeba, abyste firmu kontaktovali a to buď telefonicky na bezplatné lince 800 800 123, nebo vyplněním kontaktního formuláře na jejich internetových stránkách.
Žádný dopis od KRUKu mi sice nepřišel, ale nejsem si jistý, zda nespravují moje dluhy právě oni – mohu to nějak zjistit? Zjistit, zda jste klientem KRUKu můžete velmi snadno a rychle – stačí jen zavolat na číslo 800 800 123 a zeptat se, zda jste v jejich evidenci nebo ne. Hovor je zcela zdarma, takže nemusíte mít strach, že byste za něj utratili mnoho peněz.
Nebude po mě KRUK chtít, abych splatit celý dluh najednou? Tolik peněz nemám. Nebojte, KRUK přistupuje ke každému klientovi individuálně a snaží se mu především pomoci – to znamená, že se s vámi pokusí domluvit na takovém řešení, které pro vás bude snesitelné. V praxi to obvykle znamená sestavení splátkového kalendáře, který váš rozpočet tolik nezatíží a budete jej moci dodržovat, aniž by vám to přinášelo potíže.
Jsem věřitelem a potřebuji dostat peníze od dlužníků. Může mi KRUK nějak pomoci? Určitě ano, společnost KRUK se zabývá odkupem pohledávek, mimosoudním vyrovnáním a právními službami. Můžete je tak kontaktovat se svojí žádostí.
Jaký je rozdíl mezi společností KRUK a jinými firmami, co vymáhají dluhy? Základní rozdíl spočívá především v přístupu, jaký má KRUK ke svým klientům. Její pracovníci jednají s dlužníky tak, že se jim snaží pomoci a navrhují takové řešení, které pro dlužníka bude přijatelné. Většinou tak dochází k dohodě na splátkovém kalendáři, oproti jiným společnostem, které chtějí uhradit celý dluh najednou.
Ze které země společnost KRUK pochází? Nikdy jsem o ní ještě neslyšel. Společnost KRUK byla založena v Polsku v roce 1998. Později se pak rozšířila do dalších zemí a její česká pobočka vznikla roku 2011.
Ve kterých zemích kromě Česka ještě KRUK působí? Kromě České republiky se ještě jedná o již zmíněné Polsko, dále pak Rumunsko, Německo a Slovensko.
Dluhy sice nemám, zato hledám práci. Nabízí KRUK i nějaká pracovní místa? Ano, v současné době má KRUK celou řadu volných pracovních pozic. Jejich aktuální přehled naleznete na webových stránkách KRUK pod záložkou Zaměstnání.
Společnost KRUK vůbec neznám. Je to opravdu seriózní firma? O KRUKu se začalo hovořit teprve v posledních měsících, možná proto ještě není tak známý. Je to ale naprosto seriózní společnost, která vznikla v roce 1998 a působí v několika zemích Evropy, zejména pak v Polsku, kde má 18 poboček a 2500 zaměstnanců. KRUK je navíc řádným členem Asociace inkasních agentur.
Mohu se stát klientem KRUKU i z vlastní vůle nebo to není možné? Bohužel, na vlastní žádost svoje závazky pod KRUK převést nemůžete. Klientem KRUKu se člověk stane pouze tak, že KRUK odkoupí pohledávku od jiné společnosti.

Časté překlepy

kruh

Půjčka je určena:

  • Lidé, kteří od ní dostanou dopis a jsou tak jejich klienty
  • Věřitelé, kteří potřebují vymoci svoje peníze
  • Zájemci o prodej pohledávek
  • Věřitelé, kteří mají zájem o mimosoudní vymáhání nebo právní služby

Půjčka není určena:

  • Těm, jejichž závazky spravuje jiná společnost
  • Lidem, kteří svoje dluhy řešit nechtějí a nemají zájem je splácet

Nejvýhodnější půjčka bez registru do 250 000 Kč  Rychlá žádost o půjčku