Často kladené otázky Minutová půjčka Equa bank

Minutová půjčka Equa bank

Recenze Minutová půjčka Equa bank

 • Výše Minutové půjčky do 600 000 Kč
 • Splatnost půjčky až po dobu 84 měsíců
 • Půjčka od Equa bank bez ručitele
 • Možnost refinancování Vašich stávajících půjček
 • Převedení půjčky je zcela zdarma a bez poplatků

Kontaktní formulář

Často kladené otázky Minutová půjčka Equa bank

Otázka Odpověď
Na jako velkou sumu peněz je určená Minutová půjčka Equa bank? Minutová půjčka může být poskytnuta ve výši od 5 000 až do 600 000 Kč.
Jak dlouhou dobu lze Minutovou půjčku splácet? Doba splatnosti Minutové půjčky může být od 6 až do 84 měsíců – konkrétní dobu splácení si ale můžete nastavit sami, podle Vašich potřeb.
Jakým způsobem mohu o Minutovou půjčku požádat? O Minutovou půjčku si můžete zažádat jednoduše online na webových stránkách Equa bank, další možností je osobní návštěva některé z poboček této banky. Minutové půjčky
Jsou s Minutovou půjčkou spojeny nějaké poplatky? Nejsou – Minutová půjčka je naprosto bez jakýchkoliv poplatků – neplatíte nic ani za její sjednání ani za mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Bezplatný je i běžný účet, na který navíc získáte jednorázový bonus ve výši 1000 Kč.
Jakým způsobem budu Minutovou půjčku splácet? Minutovou půjčku budete splácet ze svého běžného účtu u Equa bank, který vám bude zároveň se sjednáním Minutové půjčky založen.
Mohu si na Minutovou půjčku převést i úvěr od nebankovní společnosti? Ano, můžete – Minutová půjčka je určená nejen pro refinancování bankovních, ale i nebankovních půjček, spotřebitelských úvěrů, konsolidací, půjček na auto atd.
Lze Minutovou půjčku použít i na úvěr, který jsem dostal v zahraniční bance? Bohužel to nelze – tento produkt lze využít pouze na refinancování půjček poskytnutých v České republice, na zahraniční úvěry jej použít nemůžete.
Mohu si k Minutové půjčce sjednat i nějaké pojištění pro případ, že bych nemohl splácet? Ano, pokud budete mít zájem, můžete si k Minutové půjčce sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet to v jedné ze dvou variant pojistného plnění.
Mohu Minutovou půjčku splatit i předčasně bez dalších sankcí? Určitě můžete. Pokud se rozhodnete Minutovou půjčku splatit předčasně, nebudou vám za to účtovány žádné další poplatky.
Proč bych si měl vlastně Minutovou půjčku vzít? V čem spočívá její výhoda? Výhod Minutové půjčky od Equa bank je celá řada – tou hlavní je výrazná úspora peněz. Díky Minutové půjčce můžete splácet nižší měsíční splátky než doposud a to při zachování stejné doby splácení. Splátky si navíc můžete sami přizpůsobit podle Vašich potřeb a nastavit si takovou dobu splácení, jaký vám bude vyhovovat. Refinancovat si můžete i více úvěrů a mezi další výhody patří např. nulové poplatky, možnost pojištění atd.

Časté překlepy

Půjčka Equa Bank,ekva bank, equabank pujcka,Minutová půjčka

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří nejsou spokojení s podmínkami svojí stávající půjčky
 • Těm, kteří by rádi snížili výši svých měsíčních splátek
 • Těm, kteří mají splátku u jiné finanční instituce a rádi by si ji převedli jinam
 • Osobám starším 18 let, které jsou ochotny mít účet u Equa bank

Půjčka není určena:

 • Žadatelům, kteří potřebují refinancovat půjčku nižší než 50 000 nebo vyšší než 600 000 Kč
 • Žadatelům, kteří mají svoji půjčku u zahraniční společnosti
 • Žadatelům, kterým nestačí max.doba splácení Minutové půjčky 84 měsíců
 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let