Často kladené otázky Půjčka CreditAir

Půjčka CreditAir

Recenze Půjčka CreditAir

 • Rychlá nebankovní půjčka
 • První půjčka pro nové klienty až 6 000 Kč a navíc bez poplatků
 • Prodloužená doba splatnosti – úvěr si můžete vzít až na 75 dní

Kontaktní formulář

Často kladené otázky Půjčka CreditAir

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mohu dostat? Napoprvé si můžete půjčit od 500 Kč až do 10 000 Kč, u dalších půjček už jsou možné i vyšší částky a to až do 30 000 Kč.
Opravdu je první půjčka zcela zdarma? Ano, opravdu vám nebude účtován žádný poplatek ani úroky. Platí to ale pouze na první půjčku, u dalších žádostí o úvěr už poplatky jsou.
Je možné nechat si peníze poslat složenkou na poštu? Bohužel ne, peníze se posílají pouze formou bezhotovostního bankovního převodu. Abyste tedy mohl dostat půjčku, musíte mít bankovní účet.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat? Potřebovat budete pouze občanský průkaz (do žádosti je třeba vyplnit jeho číslo), jiné doklady nejsou požadovány. Připravte si také informace o vašem zaměstnavateli (název firmy, adresa) nebo podnikání (IČO).
Je možné si o půjčku požádat i osobně na nějaké pobočce? Ne, CreditAir půjčka se dá získat pouze prostřednictvím online žádosti nebo telefonicky.
Mám šanci získat půjčku i přesto, že už mám záznam v registru dlužníků? Ano, při posuzování žádostí o úvěr se do registru dlužníků nenahlíží, takže to není žádný problém.
Pokud nezvládnu splatit půjčku včas, mohu si nechat termín prodloužit? Ano, prodloužit si úvěr můžete a to až o 75 dní. I po této době si lze půjčku opakovaně prodlužovat, vždy je ale třeba uhradit příslušný poplatek.
Mohou tuto půjčku dostat i cizinci? Bohužel zatím ne, žadatel musí mít české občanství a trvalé bydliště na území České republiky.
Platí se nějaký poplatek za poskytnutí úvěru? Ne, žádný takový poplatek se u půjčky CreditAir nikdy neúčtuje.
Proč bych si měl z nabídky nebankovních půjček vybrat zrovna CreditAir? Těch důvodů je celá řada – především se jedná o první půjčku zdarma, která je oproti konkurenčním nabídkám až do výše 6 000 Kč. Další odlišností od ostatních podobných úvěrů je mnohem delší doba splatnosti – zatímco jinde je maximum 30 dní, u CreditAir si můžete standardně půjčit až na 75 dní. K dalším výhodám této půjčky patří např. věrnostní slevy pro stálé klienty, možnost odkladu splatnosti nebo snadné a velmi rychlé vyřízení žádostí.

Časté překlepy

kreditair, credit air

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kdo chtějí jen menší úvěr s krátkou dobou splatnosti
 • Lidem, kteří chtějí půjčku zdarma a ještě si u CreditAir nikdy nepůjčovali
 • Zájemcům o úvěr, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • Všem, co potřebují dostat peníze co nejrychleji bez zdlouhavého papírování

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Cizincům nebo lidem, co nemají v ČR trvalý pobyt
 • Nezaměstnaným, resp, osobám, které nemají žádný stálý příjem
 • Osobám, které nemají žádný bankovní účet