Často kladené otázky Oddlužení Abivia

Oddlužení Abivia

Recenze Oddlužení Abivia

 • Pomoc s oddlužením, pro ty, co mají velké dluhy
 • Vysoká šance, že bude vaše žádost schválena
 • Profesionální finanční poradenství
 • Pomoc s vytvořením finanční rezervy

Často kladené otázky Oddlužení Abivia

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu o oddlužení požádat? Stačí zavolat na bezplatnou linku 800 11 44 11 nebo navštívit webové stránky společnosti Abivia a použít kontaktní formulář.
Budu muset platit něco předem? Rozhodně ne, úvodní konzultace je zcela zdarma. Platíte teprve až za samotný insolvenční návrh, máte ovšem garanci vrácení peněz, pokud by došlo k jejímu zamítnutí vinou společnosti Abivia.
Dlužím peníze pouze jedné firmě – mohu také získat oddlužení? Bohužel ne, ze zákona je možnost osobního bankrotu pouze pro ty, kteří mají závazky minimálně u dvou různých subjektů.
Jaké dokumenty budu k vyřízení mé žádosti potřebovat? Budete potřebovat osobní doklad totožnosti, dokumentaci ke všem vašim závazkům a také doklady o vašich příjmech v posledních třech letech i očekávané příjmy v dalších pěti letech – podrobnější informace vám sdělí poradce společnosti Abivia, který vám zároveň vysvětlí celý postup procesu oddlužení.
Jakou mám šanci, že bude moje žádost schválena? Šance je velmi vysoká – Abivia má úspěšnost 98 %, zatímco průměrná úspěšnost žádostí v Česku je jen 63 % - pokud si tedy insolvenční žádost necháte vypracovat prostřednictvím této společnosti, vaše šance bude mnohem vyšší.
Mohu získat oddlužení i když nemám žádný trvalý příjem? Bohužel, podmínkou schválení návrhu je předpoklad, že dlužník bude schopen svůj dluh splácet a do 5 let uhradí alespoň 30 % celkového dluhu. Pokud tedy nemáte žádný stálý doložitelný příjem, těžko může být žádost schválená.
Je oddlužení možné i pro ty, co mají dluhy z podnikání? Ano, tato možnost tu je, ale musí se jednat buď o zajištěný závazek, nebo musí oddlužení odsouhlasit věřitel nebo musí oddlužení předcházet konkurs, v němý závazek nebyl uspokojen. Alespoň jedna z těchto tří podmínek musí být splněna, aby mohlo být oddlužení schváleno.
Jak dlouho trvá vypracování návrhu na oddlužení? Jakmile odevzdáte všechny potřebné dokumenty, je návrh zpracován do 48 hodin. Ve výjimečných případech je dokonce možné i expresní vypracování do pouhých 24 hodin.
Mám strach, jestli nejde o podvod – je tato firma skutečně seriózní? Některé společnosti nabízející oddlužení jsou opravdu podvodné, v tomto případě ale nemusíte mít žádné obavy – Abivia je seriózní a prověřená společnost, o jejíchž kvalitách svědčí nejen stovky spokojených klientů, ale i ocenění jako Firma roku 2013 v Moravskoslezském kraji nebo pochvalné reference v mnoha předních médiích.
Proč bych se měl se žádostí o oddlužení obrátit zrovna na společnost Abivia? Abivia patří v České republice mezi absolutní špičku v této oblasti – úspěšnost žádostí je neuvěřitelných 98 % a máte tak mnohem vyšší naději na úspěch než pokud byste si žádost napsali sami nebo si ji nechali vypracovat u konkurence. Abivia má za sebou prokazatelné výsledky a poskytuje vysoce profesionální služby všem, kteří ji požádají o pomoc.

Časté překlepy

Abivie, Abyvia

Půjčka je určena:

 • Těm, kterým jejich dluhy přerostly přes hlavu a nevědí si s nimi rady
 • Lidem, kteří mají dluhy u dvou a více subjektů
 • Dlužníkům, kterým hrozí exekuce a chtějí se jí vyhnout
 • Lidem s dostatečným příjmem, z něhož budou schopni splatit alespoň 30% celkového dluhu

Půjčka není určena:

 • Těm, co nemají žádný stálý příjem
 • Dlužníkům, kteří mají závazek pouze u jednoho věřitele
 • Lidem s příliš nízkým příjmem, z něhož by za 5 let nesplatili ani 30% dluhu
 • Těm, co nemají žádný doložitelný trvalý příjem

Nejvýhodnější půjčka bez registru do 250 000 Kč  Rychlá žádost o půjčku